Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesit, ha a...

Titeket nem idegesit, ha a penztaros tenyerebe kohog, csipat szedegeti a szemebol, mielott a futoszalagon a te elelmiszeredet kezdi pakolni? Engem baromira!

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a tenyerebe kene kohogni,hanem a kezfejere kicsit oldalra fordulva,ezzel minden rendben volna.


Vagy ha tudja,hogy kohogos aznap,akkor tiszta,nem hasznalt zsebkendo kikeszitve kezeugyebe. Vagy meg jobb,betegegen nem engedni dolgozni: elelmiszeruzlet!



Csak az a baj,hogy eladonak,penztaros felvesznek akarkit manapsag,nem kell negyeves kereskeelmi iskola vegzettseg,ahol illemet,emberekkel valo banasmodot,kapcsolatot is lehetne vegig,negy even at tanitani,ha engem kerdeznenek. Azert negy even at,hogy beepuljon a szemelyisegebe,mert ilyen dolognal,mint a kohoges,reflexbol fog cselekedni,ugy,ahogy otthon szokta,ezert kellene a hosszabb idon at tarto okitas.

2019. jún. 16. 20:42
 52/58 A kérdező kommentje:

Amugy igen,tisztasagmanias vagyok,de azt gondoltam, hogy ez mindenkit zavar, azt is,aki nem tisztasagmanias.

Egyszer a blaha lujza teri sparban mit lattam: kohoges utan a penztaros brado gellel kezet torolt!!! Ez igen!

Az idealis ez volna a szolgaltatoioarban! Valahogy igy kepzelem el.

2019. jún. 16. 20:52
 53/58 A kérdező kommentje:

A szolgaltatoiparban,kereskedelemben az atlag,hetkoznapi embernel magasabb szinten kellene az illemet betartani. Elvegre el akarnak adni. Es ugye,ebben az esetben a csomagolas a legfontosabb,ertsd konkret es atvitt ertelemben!

De ez,hogy a tenyerebe kohog,az atlag szintje alatt van.

2019. jún. 16. 21:02
 54/58 anonim ***** válasza:
68%
"tisztasagmanias vagyok,de azt gondoltam, hogy ez mindenkit zavar" Akkor jobbulást! Rosszul gondoltad, nem, aki nem beteg - a mánia sajnos súlyos betegség - az nem akad fent mindenen. Menj egyébként az automata pénztárhoz fizetni, a szalag mocskos.
2019. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Oke🙂
2019. jún. 16. 21:14
 56/58 A kérdező kommentje:

Miert vagyok csak 51 szazalek gyakori kerdeseken?

Mindenki mas legalabb 70-80.

2019. jún. 17. 03:06
 57/58 anonim ***** válasza:
54%
Mert nagyobb arányban adsz másoknak nem tetsző/hibás választ mint a 70-80%-osok. Ha igyekszel legjobb tudásod szerint, udvarias/barátságos stílusban, flegmázás/nagyképűsködés nélkül válaszolni akkor 60-80% közé könnyen be lehet lőni.
2019. jún. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
Aha! Koszi!
2019. jún. 17. 16:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!