Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesit, ha a...

Titeket nem idegesit, ha a penztaros tenyerebe kohog, csipat szedegeti a szemebol, mielott a futoszalagon a te elelmiszeredet kezdi pakolni? Engem baromira!

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
0%
Azt sem tudod, hogy a másiknak mi a végzettsége, de te már biztos vagy, hogy te jobban tudod. Önbizalom a köbön. Nem kicsit szánalmas.
2019. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
15%
Ha baromság, hogy egy csepp higiéniát elvárok, akkor tényleg barom vagyok, elismerem. Igazad van. Boldog vagy? Várj, ne válaszolj, nem érdekel.
2019. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
81%

"Azt sem tudod, hogy a másiknak mi a végzettsége, de te már biztos vagy, hogy te jobban tudod. Önbizalom a köbön. Nem kicsit szánalmas."


Mivel eddig folyamatosan b.romságokat írogattál, így feltételezem, hogy nem értesz egyáltalán az élelmiszerekhez és az ezzel kapcsolatos iparághoz, legalábbis nagyon remélem, mert egyébként csak nagyobb kárt csinálnál, mint hasznot. Szánalmas vagy valóban a hisztiddel

2019. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
11%

Aha, értem. Egyre jobban röhögök rajtad.

Hála Isten nem élek, veled egy háztartásban, a gyomrom fordulna ki tôled. De azért nyugtass meg, wc után azért kezet mosol ugye, oh the nagy szakember....

2019. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
73%
Félremagyarázni azt látom tudsz. Az élet mindne terülsetén így próbálod elterelni az idétlenségedről a figyelmet, vagy csak minket tisztelt meg most vele?
2019. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
12%
Én inkább nem szólalnék, meg a helyedben.
2019. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
77%
:D Mégis megszólalsz, folyamatosan kommentelsz és égeted magad és még te akarsz másnak tanácsod adni? :D Röhejes vagy
2019. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
13%
Mondom nem szólalnék meg, hanem elgondolkoznék....
2019. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
75%
Még sem teszed, hanem továbbra is ontod a h.lyeséget. Mikor veszed már észre magad?
2019. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként ez az élelmiszer higiénikus, élelmiszermérnök, biológia phd nálad valamilyen elszalasztott karrier kedves 3in1 kávé szakértô? Csak mert mindig ebben tetszelegsz. Szóval szerintem gondolkozz el milyen mentális problémád lehet. Beteg emberrel pedig kár lenne vitatkoznom, értelmetlen. Te egy saját magad által kreált álomvilágban élsz, sok sikert hozzá.
2019. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!