Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesit, ha a...

Titeket nem idegesit, ha a penztaros tenyerebe kohog, csipat szedegeti a szemebol, mielott a futoszalagon a te elelmiszeredet kezdi pakolni? Engem baromira!

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:

Ugy nyul hozza az kajamhoz.


Meg a masik kisgyereket beultetik cipostul a bevasarlokocsiba,oregek a kerekes kocsijukat ,vagy botjukat beleteszik,amivel a kutyaszaros- kutyahugyos jardan vegigjottek. Hianba van kiirva nagy tablan,hogy gyereket a kocsiba tilos,senki nem tartatja be,meg a szulok sokszor nem is ertik,mi ennek a szabalynak a lenyege. Tegnap is megyek az alleeban a sparban,kisgyerek all benne a kocsiban,oszt raszol a nagyanyja,hog uljel le gyorsan,mert rad fognak szolni! Nem fogjak fel, nem azert szolnak ra,mert ÁLL, hanem ha nekik tiszta a gyerek,akkor masnak is az,oket nem zavarja,hogy benne áll cpostul,akkkor bitztos mast se zavar,de ezt igy nem gondoljak vegig,ezek igazabol eszukbe se jutnak problema szinten.

2019. jún. 16. 15:29
 2/58 anonim ***** válasza:
70%
Tisztaságmániásnak tetszik lenni? Avagy a becsomagolt élelmiszerekről a csomagolást szokta ön enni.
2019. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
89%
Nem idegesít. Ha tudnád a gyárban hányan fogdossák össze :)
2019. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó, azért a becsomagolt élelmiszert leteszed a konyhapultra nem? Vagy te a klozettban tárolod?
2019. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
11%
Bocs 2-esnek ment
2019. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
64%

Én is beleültetném a gyereket, nyilván neked nincs még, de elég nehéz úgy vásárolni, hogy közben a gyerek 3 felé rohangál és sajnos nem mindig van lehetőség rábízni másik valakire addig, amíg az anyja/vagy apja egyedül bevásárol.


A kasszás pedig hidd el, ha a vásárló elött beleköhög (amúgy nem tudom hova máshova köhögne, az arcodba mondjuk?), akkor azon a kézen sok minden más is van, ami higéniátlanabb.


Azt pedig végképp nem értem, hogyan fogja meg a kajádat a kezével a pénztáros/ vagy ér hozzá kicsit koszosabb dolgokhoz, amikor én még nem láttam olyat, hogy valaki zacskó, vagy csomagolás nélkül pakol bármilyen élelmiszert a bevásárló kocsiba, vagy a futószalagra !?

2019. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
68%

"Titeket nem idegesit, ha a penztaros tenyerebe kohog"

Ha még nem a tenyerébe köhög,akkor az a bajod.


"csipat szedegeti a szemebol, mielott a futoszalagon a te elelmiszeredet kezdi pakolni"

Figyelj, pl.:a rizsed zacskóba be van csomagolva+be is van dobozolva. Semmi baja nem lesz neki.


"Meg a masik kisgyereket beultetik cipostul a bevasarlokocsiba,"

Miért,hogy ültessék be? Mezitlábon?


"Hianba van kiirva nagy tablan,hogy gyereket a kocsiba tilos,senki nem tartatja be,meg a szulok sokszor nem is ertik,mi ennek a szabalynak a lenyege. "

Végül is azért van a kocsikba az összhajthatos ülés,hogy ne üljenek bele.


Mániákusan tisztaság mániás vagy.

2019. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
22%
Kedvencem, amikor a szájában turkált, aztán scannelte a cuccokat a szalagról. Legszívesebben otthagytam volna az okádék fejét. Boááá
2019. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
33%

A pénztáros nem zavar, felőlem megvakarhatja a ..... is, úgyis csak az étel csomagolásához ér hozzá.


A kisgyerek bevásárlókocsiban való utaztatása az meg hát, abban van valami... jellemzően inkább a cigányok meg a bunkók csinálják, azokkal nem lehet mit kezdeni.

2019. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
10%
Kommenteket elnézve, éljen, együk meg a sz*rt is. Hajrá!
2019. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!