Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ebben az esetben?

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nem is olyan rég valaki rosszúl lett a vonaton egy bácsi fuldoklott de szerencsére volt ott egy tapasztaltabb ember és megmentette.


Miközben szegény bácsi vergődött egy nő egyfolytában baszogatta a kallert "Én és utastársaim szeretnénk tovább menni már " és akkor még csak 5 perce ált a vonat, a nő feszt zargatta a kallert aki köpni nyelni se tudott .


Eltelt 10perc a bácsi még mindig fuldoklott , a nő annyira felbaszta az agyam hogy ezt mondtam neki "neharagudjon de egy emberi életről van szó, most tényleg nem tud fél órát várni én innen még 2 órát utazok tovább és itt várok én is nem puffogok?" erre rámnéz a nő teljesen érzelem nélkül és ezt válaszolta "milyen emberi élet?".


Hát én ezen úgy kiakadtam ,mert édesanyám egészségügyben dolgozik és láttam már pár dolgot korházakban.

Én is ebben a körben szeretnék dolgozni de ez a mondat "milyen emberi élet?" mindent felborított bennem . Nem tudom eldönteni hogy tényleg ezzel foglalkozza miután ilyen gyökér embereket kellene kezelnem.


Ti mit tennétek , engedjem el és csináljam tovább a terveim?



#idióták a vonaton
2019. jún. 4. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

,,,,,,,,,,, tessék, ezekre szükséged lett volna.

Amúgy vannak ostoba emberek mindenhol, miért kellene amiatt elvetned azt, amiben hiszel?

2019. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonló, szűk lépcsőn megcsúsztam és elestem. Bevertem a fejem, kb. a világomat nem tudtam, de jött egy idős nő hogy takarodjak már arrébb mert neki mennie kell. Szerencsére jött egy normális ember és segített odébb menni.
2019. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2019. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a sztori nem történt meg, mert a pszichopaták, akikre jellemző ez a fajta nárcizmus, megtanulnak elvegyülni, és együttérzést színlelnek, főleg akkor, amikor esély sincs rá, hogy erővel bármit is elérhetnek. Úgy gondolom, ezt a kérdést provokáló szándékkal írtad ki, ezért jelentem.


Persze tévedhetek, ezért azt is ideírom, hogy van pár lelki beteg mindenhol, de általánosságban nem "ilyen gyökér embereket" kellene kezelned, úgyhogy ha megvan benned az a fajta altruizmus, ami ehhez a munkához kell – és ami nem repedezik meg egyetlen nárcisztikus személy láttán –, tarts ki a terveid mellett.

2019. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jó ember vagy, jogosan akadtál ki, én a helyedben leordítottam volna az ostoba k...nak a fejét.
2019. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 te beteg vagy . Biztos csak kitalatam, na az ilyenek miatt is gondolkodók.
2019. jún. 4. 23:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Franc nem 5 hanem 4
2019. jún. 4. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!