Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen esetben mit lehetne tenni?

Ilyen esetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

pár napja ez történt:

Várunk a buszra többen, idősebbekkel együtt nagy csomagokkal. A busz a megálló után kb 20m-rel áll. 2 utas ül benne, vezető sehol.

10p múlva megérkezett a buszvezető. Odamentünk, hogy akkor szállnánk fel erre ilyen baromi lekezelő stílusban (tegeződve) rámordított hogy nem itt van a megálló hanem előrébb. Gondoltam nem akarok vitatkozni, konfliktuskerülőnek tartom magam..

vártunk még 10 percet, végignézte a vezető ahogy tartjuk a nehéz csomagokat és nem viccelek 5!!! méterrel előrébb ment a busszal és ott nyitotta ki az ajtót.

Mondom neki, hogy hát felengedhetett volna.. erre olyan alpári hangnemben kezdett el ordibálni velem, hogy én szégyelltem el magam és a testbeszéde azt közölte mint aki mindjárt rám támad.. aztán a végén még elhangzott a szájából egy “sz*r senki” is és egy megjegyzés a faji hovatartozásomra(ami teljesen irreleváns volt egyébként)


hallottam máskor is sztorikat hogy ezen a járaton van egy ilyen buszvezető aki rácsukja direkt az ajtót másokra meg ordibál.. nagyon lehangoló volt ez az egész, tönkre tudja tenni az ember napját egy ilyen


2019. ápr. 17. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal be kell jelenteni a bkk-nál! Tegyél panaszt, írd meg a járatot, az időpontot, a napot. Én ilyen keserű, idegbeteg baromhoz fel sem szállnék. Had kapjon figyelmeztetést, vagy rúgják ki.

Sajnos azért teheti meg, mert nagyon kevés a sofőr, nyeregben érzik magukat.

2019. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Panaszt kell rá tenni a volánnál...
2019. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!