Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkó és figyelmet...

Miért ilyen bunkó és figyelmetlen szinte mindenki?

Figyelt kérdés

Most épp a közlekedésben bosszantott fel, de majdnem minden téren ez van.

Gyalogosnak előnye van a zebrán. Állok 3 percet, legalább 4 autó tépet át előttem, van, amelyik sofőr oldalra is fordul közben, és flegma képet vág.

Nagy nehezen jön egy, aki megáll. Kilépek, erre szemből iszonyatos sebességgel kanyarodik be egy kocsi, úgy áttépet, hogy majd elüt.Lépnék hátra, de aki átengedett, az indulna. Mennék tovább, erre elszáguld még egy vadbarom előttem.

Ma mennék át a szemafornál, mellettem vár három kisrác biciklin, szemben egy lány biciklin.

Gondoltam, majd mindenki áttolja, mint ivilizált emberek közt szokás.

Zöldre vált, erre a srácok mind az eszeveszett elkezdenek száguldani, a három három felé tilinkózva, elfoglalják az átkelőt. A lány szintén felül a biciklire, nem tudja kikerülni a srácokat meg engem is, mert várnak az autók, majdnem elüt, és hisztizik.

A szemafor zöld jelzése gyalogosoknak szólt. Át lehet menni GYALOG. Nem betépetni a gyalogosok közé biciklivel, mikor szembe is száguld már három kerge biciklis.


Miért ilyen bunkók az emberek?


2019. máj. 25. 14:05
 1/2 A kérdező kommentje:
*civilizált
2019. máj. 25. 14:05
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Menj el nyugdíj osztás után a Penny marketbe, a nénik még fel is fognak lökni a bevásárlókocsijukkal.
2019. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!