Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy veszitek rà magatokat...

Ti hogy veszitek rà magatokat hogy kitakaritsàtok a szobàtokat? Úgy nincs kedvem, nektek se?

Figyelt kérdés
Ma bejött a csalàd a szobàmba és szétoltottak hogy tiszta retek itt minden. Tiszta mocsok meg retek és egy igénytelen szr vagyok. És takaritàsra akarnak kényszeriteni. De ha nekem igy jo?? Meg azon röhögnek hogy idehoztam hétvégén egy csajt és milyen igénytelen lehet az is ha nem menekült ki innen. Meg hogy biztos összeillünk. Àlljak neki porszivozni portalanitani meg ilyenek. De ugy nincs kedvem. Aztan meg persze jon az hogy ezert nincs munkad meg ezert rugnak ki mindenhonnan. Lusta diszno. Hugaim bezzeg serthetetlenek. Tanultak jo munkahelyuk van. Bezzeg ök a valakik.

#szoba #takaritàs
2019. márc. 3. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
És a családnak teljesen igaza is van.
2019. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha otthon a fürdőszoba is retek lenne a wc szétszarva, a konyhában ázna minden a hűtőben meg penészes az téged nem zavarna? Itt csak annyi van, hogy a szobádba sétáltunk tovább, amihez ez a lakás képzet társulna amint egyedül fogsz lakni... gondolom ezért...

ha nem zavarna akkor nembaj, de fogadd el, hogy van akit meg zavar. Te tán mindent zökkenőmentesen tolerálsz mástól? Ha meg nem, hogy a fenébe nem logikus számodra ez a story?

2019. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy a kérdésre válaszoljak, úgy, hogy baromira zavar ha retek van... semmi más oka nincs :)
2019. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magadat és takaritsd ki a szobádat.Amig leirtad a kérdésedet,már le is portalanitottál volna és ki is lenne porszivózva.Hajrá!
2019. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyesmire születni kell. Rajtam is csak az segít ha nagyon megeröltetem magam. A zene mindenképp jól jön közben, úgyhogy össze kell szedni hozza pörgős számokat és azokat üvöltezni. Helyedben úgy kezdeném, hogy szereznék pár kartondobozt és abba pakolnék mindent. Leszedném a függönyt, ágyneműket ruhákat bezsákolnám, ablakot ajtót kinyitni és akkor lehet kezdeni a porolni föntről lefelé, aztán szappanos vízzel, utána ablakot sikálni és aztán mindent áttörölgetsz alkoholos vízzel, felmosol, felporszívózól függönyt százszor kimosod, ha bent cigizel akkor még kétszázszor és már kész is vagy, a dobozokból meg ráársz kipakolni mikor szükséged van a cuccokra. 20 nm alatt ez 4 órát jelent az életedből csak az a baj hogy utána meg jobban jársz ha hajat mosol, ami szintén farasztó lehet. De ha mégis dolgoznál és lenne pénzed akkor fizethetsz érte hogy ezt valaki helyetted csinálja, vagy vannak már tök jó robotok is amik takarítanak.
2019. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Van az a szintű retek, ami már engem is nagyon zavar és olyankor duzzogva ugyan, de nekiállok. De ha vendégek jönnek hozzám, akkor előtte mindig kipucolom, nem csak a szobámat, de az egész lakást. Szerintem ez az alapvető felelősségtudat része.

Épp ezért nagyon gáznak érzem, hogy te ezt nem tetted meg, pláne ha egy lányt vittél fel magadhoz, akinek nem ártana imponálni ilyen apró gesztusokkal.

Habár mostanában egyre több kérdést látok tőled, és azokban is ilyen retardált magatartásról teszel tanúbizonyságot, szóval annyira nem lep meg.


25/F

2019. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A telefonomba be van írva, hogy 2 hetente szerda takarítás. Jelez is.
2019. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!