Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy fáradtan szétesik a személyiségetek?

Figyelt kérdés

Alapból határozott, értelmes ember benyomását keltem mások szerint, és én is érzem, hogy sokat változtam pozitív irányba az utóbbi években.

Viszont amikor fáradt, kimerült vagyok, akkor visszaesek, és megint az a határozatlan, tesze-tosza ember tudok lenni, mint gimiben voltam.

Most akkor alapból ez a személyiségem, és csak megjátszom a határozottságot? Vagy mindenki megjátsza? Sokszor úgy érzem, mások is csak egy maszkot viselnek, amit felvesznek, amikor kilépnek az utcára.

Vagy szimplán tudat alatt még mindig van bennem valami kezeletlen önbizalomhiány, ami felszínre tör?

Nektek is szokott lenni hasonló élményetek?



2019. febr. 9. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Késő este felé a fáradtságtól már nem úgy tudok a szavakra, mondatokra reagálni ahogy kellene, pl mint 7 órai kávé után.

Darabosan helytelenül írok, értelmetlenül fogalmazok, elfelejtem mit akartam éppen tenni venni, és kívánom az ágyat az alvást, de én már 43 leszek.

2019. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Nem "a személyiséged esik szét", hanem egyszerűen fáradt vagy, amitől lelassulsz, stb. Nem csak olyan van, hogy "alapból a személyiség", hanem az embernek megvan az a képessége is, hogy tudja fegyelmezni magát. Az még nem megjátszás, meg maszk. "Kezeletlen önbizalomhiány, ami a felszínre tör"? Nem megpszichologizálni kell, hanem rendszeresen normálisan kialudni magad, jobb lesz az mindenkinek.
2019. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!