Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemeken mennyire változott...

Egyetemeken mennyire változott meg a személyiségetek/viselkedésetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen, 360 fokosan
2018. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
visszahúzódóbb lette. sok kudarc élt szociális téren.
2018. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint az előzőnek.

Az a maradék önbizalom is elszállt hamarosan és ott szembesültem azzal, hogy a legtöbb embernek valamiért nem vagyok szimpatikus, lehetek akármilyen kedves velük.

Szerintem az volt az utolsó lökés, mert újult erővel előjött a szociális fóbiám, a szorongások, meg a többi finomság.

Valaki tudja ezt kezelni, valaki nem. Ez van. Én nem tudtam, nem volt még elterjedve az internet otthoni használata sem, pedig utána kellett volna néznem a dolgoknak, pszichológust keresni.

2018. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Viselkedésemet. Már nem keresek társaságot. Felesleges. Az embereknek nincs szükségük mély barátságokra. Felszínesek és kihasználnak. Csak érdekből szólnak egymáshoz, esetleg unalomból.


Ha lesz valaki szimpatikus, akinek én is az vagyok, akkir majd egymásra találunk. Addig felesleges bármit is erőltetni.

2018. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

inkább attól,hogy idősebb lettem és nem az egyetemtől változott meg,pozitív irányba

visszanézve elég idióta voltam gyerekként és középiskolában is

2018. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!