Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mennyire változó a...

Nektek mennyire változó a viselkedésetek környezettől függően, vagy mennyire egyforma?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nekem még a hangom is megváltozik (magas vagy mély) attól függően kivel és milyen szituációban beszélek. Valamikor nyúl vagyok, pl a főnök jelenlétében, máskor más helyzetben meg a megtestesült határozottság. Ez normális? Másoknak ez kiegyensúlyozottabb attól sem függ milyen a szituáció? aránylag egy személyiség marad mindig? Kicsit aggódom hogy ennek nem igy kelldne lennie. Jobb lenne ha aránylag egyforma tudnék lenni nem ilyen változékony. Felmerült bennem hogy akkor most melyik lehet az igazi es melyik az áll személyiseg? Vagy mindkettő én volnék? De akkor miért ilyen éles a különbség? Normális ez igy? Köszi

2015. nov. 6. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsiak rám sokat beszélek meg vidám vagyok, ha pedig nem akkor nem.
2015. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na az normális szerintem hogy valaki visszafogottabb vagy jobban nyitottabb egy egy kornyezetben. Mert az ember eleinte óvatos mig ki nem ismeri a környezetét.


De nálam az van hogy vagy ilyen hót szerencsetlen vagyok meg zavarban vagyok mint pier risare, maskor meg le veszem az embereket a lábáról mintha én lennék a nagy megmondó ember akire mindenki hallgat. Órißsi különbségek ezek és ez terhes. Csak azt nem tudom miért nem tudok aránylag hasonlo lenni különböző helyzetekben. Legalább csak egy kicsit.

2015. nov. 6. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerőseid körében vagy nagyszájú ismeretlenekkel meg nyuszi?
2015. nov. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!