Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj a mai fiatalokkal?

Mi a baj a mai fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Leginkább a tizenéves fiúk viselkedése zavar. Ez a sok agresszió, nem vállalnak fellelőséget a tetteikért , az öltözködés -haj , a menősködés l, gonoszság , anyagiasság, állatok és gyengébbek bantasa és még sorolhatnám !
2019. jan. 2. 12:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#16 Szerintem meg nem Chaten kellene ismerkedni, meg fb és insta storyk és képek alapján ítélkezni, hanem kimenni az emberek közé és megismerni, hogy milyen is valójában a képencsücsőrítő lány vagy a felállítotthajú fiú.

Akkor megtudnák, hogy milyenek is valójában. igen , én is pózoltam cigivel a kezemben, mégse cigizek, én is raktam ki olyan képeket, mint mások, de mi valójában is ismerjük egymást, egymás családját, tudjuk, milyenek vagyunk és nem képek alapján ítélkezünk. Szoktunk odamenni pl koripályán is másokhoz ismerkedni, nem szívatni akarjuk őket, hanem együtt szórakozni. De érdekes módon ált a hozzád hasonlók néznek le minket, mert milyenek vagyunk. De megnézheted a te netes barátaid, lehet fél napig nem írnak vissza és ezen depizel, de az én haverjaim házhoz jönnek segíteni, ha szólok nekik.

te se lennél depis, ha lenne normális emberi kapcsolatod.

2019. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16-os vagyok) Kétlem hogy odamennék ilyen emberhez. Aki ilyen képeket rak fel és igy viselkedik stb az nem az én stílusom, nekem tényleg nincs szükségem ilyenre, én nézni se tudom az ilyen lányokat. Ez van, én nem arra vágyok amire mások, csak egy magányos visszahúzódó lányra, aki megelégszik egy emberrel és nem pózolgat meg instázik 0-24
2019. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Gyakorltilag egy élettelen lányra vágsz aki otthon ül és nem csinál semmit mint te.


Én is introvertált vagyok, mielőtt belekötnél. Még instám sincs.

2019. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy azt gondolod, hogy a lányok 90%a tökéletes hercegnőnek képzeli magát. Pedig ez nem igaz, inkább a 10%,de az jön veled szembe mindenütt, ezért tűnik soknak. Nagyon sok hozzád hasonló lány van csak te nem veszed őket észre. Nem chaten fogod őket megtalálni vagy ha igen, akkor elvontabb,mélyebb témakörökben keresgélj. Amúgy ezt a tipikus "mindenki hülye csak én vagyok normális" mentalitást le kéne vetkőzni, mert még a hasonszőrű társaidat is kizárod.
2019. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!