Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerősről kiderült, hogy nem...

Ismerősről kiderült, hogy nem is túrázik, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm, aki évek óta azzal henceg, hogy minden héten túrázik és már tényleg tele is van a füzete bélyegekkel. De az utóbbi időkben gyanús volt, hogy több napos túrákat megcsinál néhány nap alatt, ami lehetetlen és ki is derült róla, hogy valójában csak autóval odamegy a bélyegzőhelyekhez és nem megy végig az útvonalakon. Szerintetek ez így normális?

2018. dec. 13. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Semmit, ő baja. De szerintem nem lehet minden bélyegzőhöz odamenni autóval, szóval nem kerek a történeted.
2018. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Miért kellene tenni valamit? Ő autótúrázik, ennyi.
2018. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Vannak az autósok,

a gyalogkakukkok,

meg a bélyeggyűjtők.

Minek ezt keverni?!

:)

2018. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azzal henceg, hogy ő mennyi mindent látott már, mert keresztül kasul bejárta a túraútvonalakat és minket meg lenéz, merthogy itthon ülünk és nem csinálunk semmit...
2018. dec. 13. 15:34
 5/18 anonim válasza:
97%

Nem szabályos, saját magát csapja be. Remélem az ilyenek miután megkapták a jelvényt nem tudnak rá sem nézni jó szívvel.


Üdv: Egy kéktúra teljesítő, aki be is járta.

2018. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahol bejelenteni, hogy érvénytelenítsék a pecsétjeit?
2018. dec. 13. 16:20
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért kellene érvényteleníteni? Igazából a kutyát sem érdekli, hogy van-e pecsétje. Igazából a pecsétgyűjtés csak egy kis extra játék a túra mellé, semmi jelentősége nincs.
2018. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Figyu, ezzel henceg folyton meg vív ki elismerést más túrázóktól, miközben csak annyit csinált, hogy autóval odament a bélyegzőhelyekhez és nyomott egyet magának. És sokszor hülyeségeket beszél, mint aki ott sem lett volna, ezzel bukott le nálunk.
2018. dec. 13. 17:41
 9/18 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Én végigmentem a kéktúrán (tényleg, nem autóval :) és szerintem egyszerűen csak szánalmas. A végén csak egy kis jelvényt kapsz (amiért neked kell fizetni), nem vetik magukat szűzlányok a lábad elé, nem kapsz évjáradékot. Magát csapja be a srác, mert épp a lényeget hagyja ki, az élményt.
2018. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, kérdező, én értem, hogy jobb embernek érzed magad attól, hogy valaki másról kiderült, hogy hazudik. De engedd el ezt a dolgot. Ne hasonlítgasd magad másokhoz. Olyan ez, mint mikor valakinek azért kell nagy ház/drága autó/úszómedence, mert a szomszédnak is az van, de mindkettőnek hitelből van és a végén csődbe is mennek. Magaddal foglalkozz. Meg ez az illető is magával foglalkozzon, koptassátok le, ha nem. Ennyi.
2018. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!