Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A munkahelyen kiderült hogy...

A munkahelyen kiderült hogy egy rendőr férfival ismerkedek. Azóta állandóan ezzel bántanak. Hogy lehet leállítani őket? 22N

Figyelt kérdés

A héten kezdtem el dolgozni a vendéglátásban. Ugye előkerült a "van-e barátod?" téma is. Mondtam hogy épp ismerkedek valakivel. Erőltették hogy mondjam meg hol dolgozik meg hány éves. Mikor megmondtam hogy rendőr akkor elkezdtek gúnyolódni, meg azt mondták ők az étteremben sem szolgálják ki a rendőröket mert utálják őket.

Én nem a foglalkozás alapján választottam őt, egyszerűen mint ember tetszett meg. Ezzel bántanak azóta. Hogyan állítsam le a munkatársakat?


2017. szept. 10. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés, tele vagy logikai öngólokkal.
2017. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolgálják ki őket ? Lol ... Erre azért kíváncsi lennék. Hangemberek.A fontos a te életed legyen , ne ezeknek a debileknek a véleménye befolyásolja.
2017. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2: Pedig így történt. Szolgálaton kívüli rendőr jött be ebédelni, és nekem adták oda a tálcát hogy vigyem ki neki az ebédet mert ők nem szolgálják ki.

Mikor fizetett a szemébe jópofiztak, majd mikor kiment azt mondták "r*hadna meg".

Én nem tudok ilyen emberekkel dolgozni. A sírás kap el ha rágondolok hogy megint be kell oda mennem.. én leszek a fő téma.

2017. szept. 10. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed ott jól magad, akkor mondj fel.
2017. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a héten kezdtem. :( nem tudom mi lesz így
2017. szept. 10. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem meloznek ott egy percet se tovabb, mint amennyit meg muszaj. Nem azert, mert h mit mondanak / gondolnak a leendo paromrol/rendorokrol, hanem mert vszinuleg ostoba, korlatolt emberek, akiknek a tarsasaga folytogato.
2017. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fojtogato, bocsi.
2017. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
faskalapok, nem minden rendör kötsög, majd ha az életuket menti meg mert szarban lesznek akkor biztos nem mondanak ilyet.
2017. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
keress másik munkát és lépj le, nem baj hogy csak most kezdtél, nekem olyan is volt egyszer hogy 1 nap utan kiléptem, van ez igy.
2017. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem a rendőrök mellett kampányolok. De neki ez a munkája, másnak meg más. Attól nem fogom elhagyni. Mert azt mondják hogy lépjek le ahogy csak tudok.

Köszi a tanácsokat! Mentek a zöldek!

2017. szept. 10. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!