Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A munkahelyen kiderült hogy...

A munkahelyen kiderült hogy egy rendőr férfival ismerkedek. Azóta állandóan ezzel bántanak. Hogy lehet leállítani őket? 22N

Figyelt kérdés

A héten kezdtem el dolgozni a vendéglátásban. Ugye előkerült a "van-e barátod?" téma is. Mondtam hogy épp ismerkedek valakivel. Erőltették hogy mondjam meg hol dolgozik meg hány éves. Mikor megmondtam hogy rendőr akkor elkezdtek gúnyolódni, meg azt mondták ők az étteremben sem szolgálják ki a rendőröket mert utálják őket.

Én nem a foglalkozás alapján választottam őt, egyszerűen mint ember tetszett meg. Ezzel bántanak azóta. Hogyan állítsam le a munkatársakat?


2017. szept. 10. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza, hogy: nem unjátok még? Kérdezd meg te is, hogy az ő párjaiknak mi a foglalkozása. Remélhetőleg megmondják neked, mire te: úristen, ki nem állhatom a ... és mondod az imént hallott foglalkozást. Mekkora roha.dékok a ... (foglalkozásnév)

Vagy mondhatod nekik, hogy már egy vendéglátóssal jársz.

2017. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!