Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám úgy élvezni az...

Hogyan tudnám úgy élvezni az életet, ha javarészt nem kedvemre való dolgokat vagyok kénytelen csinálni benne?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azt mondaná hogy "akkor csinálj olyat ami kedvedre való". Azzal is magam alatt vágnám a fát. A 22-es csapdája, ezzel tudnám jellemezni az életem...
2018. dec. 8. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azzal is magam alatt vágnám a fát."


Hogyhogy? Kifejtenéd légyszi bővebben?

Nincs semmi szabadidőd, hogy a hobbidra is szánj időt?

Ha sz..r a munkád, akkor válts és találd meg a megfelelőt számodra.

2018. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha én azt csinálnàm, ami kedvemre való, akkor egy lakatlan trópusi szigeten élnék egyedül.De így "csak" azt csinálom amit szeretek.Eleinte nem volt könnyű, értek kudarcok,voltak kínos helyzetek.De tudtam hogy ott a helyem, ahol.És nem adtam fel.
2018. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván olyan dologra ÉRTJÜK mi, akiknek a hobbijuk a munkájuk, amivel lehet is pénzt keresni, és nem a koktélozást a medence mellett, mert az nem logikus... és mintha már már direkt félre akarná érteni, aki nem érti... mert ilyenkor nemn erre gondolunk.;)

Ha példa kell: Szeretsz fotózni, keress pénzt fotózással... stb.

2018. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!