Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 40 éves férfi ír egy...

Ha egy 40 éves férfi ír egy 16 éves lánynak, hogy szeretkezne vele akkor ti folytatnátok a férfival a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy idétlen kérdés.

Egy barátom kért meg erre, hogy írjam ki. És nyugalom a barátom nem 40 éves.


2018. nov. 30. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Akar dugni a 16 éves csaj a 40 éves férfival? Ha igen, akkor folytassa a beszélgetést, ha nem akkor meg ne.
2018. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
31%
Különben Indiában meg a 12 éves kis lányokat is férjhez adják, meg az arab országokban is a 12-14 éves lányok férjez mehetnek.
2018. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
31%
Szerintem beszéljen meg a kis lány találkát a 40 éves férfivel. A 40 éves férfi pedig dugja meg olyan erősen és agresszívan a 16 éves lányt, hogy ketté törjön alattuk az ágy és, ha van a lánynak húga, vagy nővére, akkor lehetne nyomni egy gruppen partit.
2018. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2018. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, csak 15 évesen 50+os pasival. Évekkel előtte ismertem meg, barátság alakult ki közöttünk. Aztán egyszercsak feljött a szex téma. Beszélgettünk róla teljesen értelmesen, egy rossz szava nem volt és rengeteget tanultam tőle, mert a szüleim és iskolám általi felvilágosítás elmaradt és jó ilyenkor ha van egy felnőtt aki elmagyarázza a dolgokat. Szóval egy ment így, aztán már hirtelen mondta, hogy miket csinálna velem, meg hogy én pont az ő esete vagyok. 15 voltam, eleinte tetszett, hogy ilyen hatásom van egy felnőtt emberre, de nem mentem bele semmibe, sohasem találkoztunk. Nem sokáig ment így, mert egyszerre zavart is a dolog, meg ugye örültem is egy kicsit. Egyszer sem mondtam neki olyat, hogy nekem ezt tetszene vagy valami és már nagyon bántott már a dolog. Nem is magam miatt úgy igazán. Mert ugyebár van egy ember, idősebb apámnál is, felesége van, gyereke, unokája. Szánalmas az ilyen.

Aztán végül kioktattam úgy, hogy biztos vagyok benne, hogy két szemével tíz felé nézett nagy hirtelen :D

2018. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

12-13

Te mocskos pedofil állat!

Kaptam tőled privátot, melyben jelzed,hogy csak a törvány tart vissza a 10 éves gyereklányok megrontásától.


"Bruce Wayne 1989

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnapelőtt 13:22

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Ha egy 40 éves férfi ír egy 16 éves lánynak, hogy szeretkezne vele akkor ti folytatnátok a férfival a beszélgetést?

"Szexuális zaklatás egy kiskorú ellen? Igen, folytatnám a beszélgetést. A rendőrségen."

Az üzenet témája: te rohadt rendőr spicli

Az üzenet szövege: Én 27 éves vagyok, de, ha a törvény nem tiltaná meg, akkor dugnék 10 éves lányokat is. Azonban ezt a törvény tiltja, így ezért békén hagyom a 14 év alatti lányokat. Azonban a 14-18 közötti lányok hiába kiskorúak, egy törvény se tiltja, hogy egy idősebb férfi 14-18 év közötti lányokat dugjon. Egy 60 éves férfi is legálisan megdughat egy 14 éves lányt, ha a lány is ezt szeretné. A rendőrség ilyen esetben nem tesz semmit, mert ez nem számít pedofíliának.


Válaszol Üzenet törlése Nem fogadok tőle több üzenetet!


Bruce Wayne 1989 tegnapelőtt 13:11 Megnéz"



Remélem, elkapnak!

2018. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%

BruceWayne ...

Valmint közlöm a kis pedofillal, akik 8 privát üzivel árasztott el, miszerint nem fogják elkapni,hogy a rendőrség IP alapján 2 perc alatt kideríti, ki ő ...

Szóval, kösz a 8 üzenetet.

2018. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Rocker28 néven is itt volt a pedofil, azóta tiltották megint. Ezúttal 6 privátban írta le, hogy 10-14 éves lányokkal akar közösülni, de nem teszi meg és szidalmazott.


Semmi gond. Ennek is örülni fognak.Nem félemlítesz meg a mocskolódásaiddal.

2018. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve, pedofilkám. Láttál te már zsarut, aki lenyomoz téged IP alapján, kisgyerekes apa és "kikérdez" a pedofil vágyaidról?


:)))

2018. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez a pedofil gyerek vagy 4 regről írt.Egyszer majd megunja.
2018. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!