Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félűnk a haláltól? Hogy...

Miért félűnk a haláltól? Hogy lehet leküzdeni a visszatartó erőt hogy meghalunk?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki fél a haláltól, a halál az amit nem lehet elkerülni.

Jön amikor jön ezen változtatni nem lehet.


Én még csak 19 éves vagyok de ha mekell halnom akkor örömmel megyek.

15 éves koromóta egyedül élek, dolgozok fizetem a számlákat, magam keresem meg a kenyeret és még sorolhatnám.

A sok szenvedés gyümölcse, voltak barátaim és volt egy csodálatos barátnőm, olyan tettem amit ma kevés hozzám hasonló fiatal tett volna.

A haláltól nem szabad félni.

2018. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem félek tõle, élvezni kell az életet amíg lehet aztán egyszer sajnos vége lesz, aki hasznosan tölti el a szabadidejét annak gyorsan telnek a napok, míg akik semmit sem csinálnak szabadidejülben azoknak lassan.
2018. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meghalsz boldog leszel és a lelked tovább él valahol. Nem félek meghalni
2018. nov. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha majd par szeretted odaat lesz, nem lesz az a hely mar annyira felelmetes.. ;)
2018. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem félek a haláltól, sőt inkább várom.
2018. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, ha tudatosítod, hogy elkerülhetetlen nem fogsz tőle félni, legalábbis nem általánosságban, max konkrét helyzetekben pl. attól hogy egy adott időben/helyzetben halj meg amit nem tartasz elkerülhetetlennek.
2018. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2018. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!