Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tűzoltók hogy bírják hogy kb....

Tűzoltók hogy bírják hogy kb. hetente hullákat látnak?

Figyelt kérdés
Ráadásul autóbalesetben meghaltakat, ami köztudott durva dolgokat művel az emberi testtel egy baleset. Főleg mikor egy ártatlan család hal meg. Én megőrülnék.
2018. szept. 10. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ok olyanok, akik bírják.

Az apám tűzoltó, és soha nem ideges. Teljes nyugalommal beszél ebéd közben is ilyenekről, de attól még nem érzéketlen

2018. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Ezért van pszichikai felvételi, Kérdező.

A katona nemcsak hullákat lát, hanem embert is öl. Machinegunnal, chaingunnal, raksivetővel. Nekik is bírniuk kell!

2018. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Tudtommal isznak, ha különösen gyomorforgató a feladat.

Úgy jobban bírják.

Pl. hozz fel a kútból egy már szétmálladozó holttestet.

2018. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
68% Van tűzoltó a rokonságban és tényleg keményen isznak, amit nem csodálok.
2018. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Megviseli őket is a látvány,maximum nem beszélnek erről.Volt egyszer egy pasi,aki hullák után kutatott a vízben,búvár volt,iszonyatos rémálmai voltak,olyan hangokat adott ki,alig mertem a másik szobában elaludni.Egy idő után valamennyire hozzászoknak,de mivel minden eset más,mindig látnak valami újat,vagy borzasztóbbat.Én még egy halottat se merek megnézni koporsóban,nemhogy szétroncsolódott testi maradványokat...
2018. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy ilyen szakma és sajnos nincsenek is rendesen megfizetve..
2018. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Régen a fizetésük gyengébb volt a rendőrökéhez képest. Hogy most hogy van, nem tudom, de úgy tippelek, a helyzet nem változott.

Ráadásul a rendőri pályán nem volt ritka a jelentős összegű magán-fizetéskiegészítés (kenőpénz, zsebre bírságolás) sem. A tűzoltók ebből is kimaradtak.

2018. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi, minden ember hús, vér, belsőségek és csont. Ha valaki álomvilágban és és azt hiszi, hogy benne más van, az a saját baja.

Én épp tűzoltó vagyok, ha még él és szenved valaki az sokkal inkább megterhelő mint mikor szó szerint csak a maradványokat kell, hogy kezelje az ember, persze ott a gondolat, az egy ember volt, de már akkor sem az.

Meg nem mellesleg meg is lehet szokni, láttam már én is nem egy embert akit az első pár durvább esetben a rosszullét környékezett aztán belerázódott.

2018. szept. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2018. szept. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

ez is együtt jár a választott hivatással, nem véletlen van pszichológiai alkalmassági vizsga

igen hamar kiszűrik azokat a kis nebáncsvirágokat, akik egy döglött ember látványától elalélnak

a tűzoltónak meg kell barátkoznia a gondolattal, hogy egy nap pecsenyévé sült hullát kell lecágolnia egy kigyulladt panelból

a katonának meg kell barátkoznia a gondolattal, hogy a legjobb haverja fejét darabokra robbantja egy jól célzott 14mm-es lövedék

a belgyógyásznak meg kell barátkoznia a gondolattal, hogy könyékig nyálkás-véres belső szervek közt kell túrnia, és vigyáznia, hogy vágja ki a daganatot

sorolhatnám még napestig...

lehet engem is lepontozni a sutyerák taplóknak, szeretem látni, ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!