Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem szeret senkit és nem kötődik senkihez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
szeretek mindenkit de nem kötődök
2018. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, a remeték és a pszichopaták. Bár a remeték szerethetnek attól, hogy nem élnek együtt senkivel.
2018. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
ja. Úgy hívják őket paranoid skizofrének. Nincsenek érzelmi kötődéseik és nem tudják mi az, hogy empátia.
2018. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az,hogy valaki nem kötődik senkihez,nem feltétlen zárja ki az empátiát.


Jó,az is kérdés mit jelent ez,hogy "nem szeret senkit".

Pl nem vágyik kapcsolatra,elvan egyedül,vagy azt,hogy undorodik az emberektől?

Attól,hogy nem szeretünk valakit még nem feltétlen utáljuk.

2018. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok kötődni nem mondanám hogy utálok embereket vagy szeretem őket inkább ilyen semleges. Nem utálom de azért ne keljen vele beszélni. Elég semleges baráti kapcsolataim vannak.
2018. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kötődsz valakihez, az azt jelenti, szükséged van rá. De a szeretet független ettől. Persze személye válogatja.
2018. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

# 4



de kizárja. ha csak úgy tesz mint aki nem kötődik senkihez, akkor nincsenek pszichopátiás vonásai. Ha viszont tényleg nem kötődik senkihez, és konkrétan az se érdekelné ha az anyját előtte ölnék meg, abban szó szerint nincs empátia. nem alakult ki, nem érzi, nem tudja mit jelent.

2018. jún. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek pl nincs családja, meghaltak a szülei, az mégis kihez kötődjön?Nem pszichopata attól még hogy nincs senkije .Meg nem is szeret senkit ,mert ugyan kit szeressen?
2018. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokáig ragaszkodtam pár emberhez: mindig találtam bennük valami értékeset, jót, így ez megfogott és azt gondoltam, hogy emiatt érdemes mellettük lenni, kötődni hozzájuk.

Ez ma már elmúlt: fullra elhidegültem az emberektől - és a társadalomtól -, nagyon nem csipázom őket. A híreket sem olvasom, mert 100-féle gonosztettet lehet olvasni, amit tettek, míg 1 jót ("Kilépés az érzelmekből").

2018. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!