Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar ha ismerkedt...

Titeket nem zavar ha ismerkedtek valakivel neten, és az illető egyre kevésbé tud helyesen írni?

Figyelt kérdés

(Egyébként kedves, nem buta... engem egyszerűen zavar)


El tudnátok ilyen emberre képzelni egy párkapcsolatot?



2018. ápr. 6. 03:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Nemhogy zavar, hanem már második levelet nem is írnék neki.
2018. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Engem nagyon zavar. 40.F.
2018. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem értek egyet azzal, aki arra hivatkozik, hogy most már ismerjük egymást, bele fér, hogy hanyagul írjunk. Önmagunkra legyünk igényesek, ne csak a másik kedvéért.
2018. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon is zavarna.Kitudna kergetni a vilagbol az m-es vegzodesu szavakkal az illeto.Meg a folosleges...Ilyenkor akasztanam fel magamat.
2018. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
9-esnél a pont, egyszerűen nem értem miért lett lepontozva, de én köszönöm, hogy leírtad!
2019. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%

Többféle álláspont képzelhető el. :)

Én azt szeretném, ha az, akivel egy légtérben töltöm az időt, rezonálna arra, amit mondok. Ha idézem azt, hogy: És most viszi!, akkor tudja, miről van szó, mit kívánok az adott helyzettel kapcsolatban kiemelni, és nevessen. Ez, mikor fiatalkoromban a szokásokat felvettem, nem volt probléma, mert akikkel barátkozni szerettem volna, azoknak nagyjából ugyanazok a könyvek álltak a polcain - olvasottan. És már többektől olvastam a véleményt, hogy az olvasás helyesírást okoz. Szóval, aki eleget olvas... De ez a világ a múlté.


Nyelvtandolgozat... Ez nagyon jó! 2 hétig ezen fogok röhögni, hogy a hétköznapokban elfogadható helyesírás szintjét valaki nyelvtandolgozatnak hívja.

2020. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!