Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Ti hogyan reagáltok...

Hölgyek! Ti hogyan reagáltok nyilvános helyen, ha fél füllel halljátok, hogy valaki azt mondja egy terhes nőre, hogy borjas?

Figyelt kérdés
Vemhes, ezt is feltankolták, és társai.

2018. febr. 20. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy hasonlót már hallottam, egy rettentően büdös c....férfi volt az elkövető, nem adta át a helyét a terhes nőnek"


Hát igen... lehet oda le se ült volna...

2018. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy másik ember véleménye az őhozzá tartozik az ő személyiségének a vetülete az, ahogy megnyilatkozik.

Ha ilyeneken idegesíteném magamat, akkor szinte állandóan idegbajos lehetnék.


Sok ostoba, lekezelő, arrogáns ember van. Nem kell beengedni a dolgaikat a lelkünkbe.

2018. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Röhögnék egyet és továbbállnék. Nem az én dolgom,nem nekem mondta és nem is egy ismerősömre.Mi közöm hozzá,ha ilyen bunkó az ő baja,meg a családjáé.
2018. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Diszkréten fintorognék egyet, majd levonnám a következtetést hogy a kijelentő egy utolsó bunkó...
2018. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bajer ***** válasza:
Olyan szleng is van, hogy "tolatós". Nem szabad annyiban hagyni, takarodjon az ilyen primitív tahó az anyjába vissza!
2018. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Látom a kérdés nem friss már de azért válaszolok. 23 éves egyetemista voltam amikor babát vártam. Nem volt tervezett, de a párommal már 6. Éve voltunk együtt, nagyon szerettünk volna családot is, csak későbbre szerettük volna időzíteni. A gyakori rosszulléteim miatt a professzorasszonyomnak szóltam, hogy ez a helyzet, így megértő volt a rosszulléteimmel kapcsolatban. A gyakorlatvezetőm viszont nem. (orvosnak tanultam így rengeteg területen gyakornokoskodtam a 6 év tanulmánya során) Mai napig nem felejtem el, hogy késtem picit, de erről előre szóltam, éppen a kórház nőgyógyászatán vizsgáltak (6 hetes vizsgálat) ahonnan jöttem ki nagy örömmel, de a gyakorlatvezetőm egyből elrontotta a kedvem. Ő is fiatal volt, alig néhány évvel idősebb nálam. (szerencsére csak fél évet ,,boldogította” az életem) Szeretek csinosan öltözködni, de sosem viseltem kihívó ruhát, viszont akkor is szoknyában voltam, és megjegyezte, hogy nem elég szűk a szoknya ahhoz hogy összefogja a lábaimat….

A 4. Hónapban sajnos elvesztettem a kislányunkat, ez lassan 2 éve volt.

2023. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!