Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Ti hogyan reagáltok...

Hölgyek! Ti hogyan reagáltok nyilvános helyen, ha fél füllel halljátok, hogy valaki azt mondja egy terhes nőre, hogy borjas?

Figyelt kérdés
Vemhes, ezt is feltankolták, és társai.

2018. febr. 20. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Azonnal elhúznék onnan, miközben összeszorítom a számat, én nagyon pipa tudok lenni az ilyen kijelentésektől, jobb, ha inkább magamban tartom a véleményem.
2018. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, egyik fülemen be, a másikon ki. Ilyen stílusban csak a buta bunkó paraszt emberek társalognak.
2018. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan úgy mint nem nyilvános helyen..Nem tudom miféle állat nevez egy hasas nőt vemhesnek
2018. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Rákérdeznék, hogy Torrente te vagy az?
2018. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy hasonlót már hallottam, egy rettentően büdös c....férfi volt az elkövető, nem adta át a helyét a terhes nőnek.
2018. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a kifejezést még nem is hallottam, most hirtelen felröhögtem :D De élőben nyilván nem lenne szimpatikus az, aki így beszél egy terhes nőről, szerencsére még nem találkoztam ilyennel. Eléggé csendes és visszahúzódó vagyok, de az ilyen szituációk azok, ahol bárkit ki tudok osztani kortól, nemtől függetlenül, főleg, ha a terhes nő füle hallatára mondja és ő nem áll ki magáért. Ha nem hallja a nő, akkor nem szólok bele mások primitív magánbeszéltetésébe.
2018. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy vadidegentől hallok ilyet fél füllel, és az illető nem egy terhes ismerősömről beszél, addig hagynám, de megjegyezném, hogy vele finoman szólva nem érdemes túlságosan haverkodni. Meg a beszélgetőpartnereivel sem, akik röhögcsélnek ezeken a megjegyzéseken, ahelyett, hogy leállítanák az illetőt.
2018. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
hihi, én kacagnék egyet
2018. febr. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Leszarom, akinek ennyi az IQ-EQ-ja, azt pillantásra sem méltatom.
2018. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 dq ***** válasza:
27%
Pont ugyanazt, mint ha azt hallanám, hogy valaki terhesnek (phe) nevez egy áldott állapotban lévő leendő anyukát: belecsapnék egy baltát, majd angolosan távoznék.
2018. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!