Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok beletörődni...

Miért nem tudok beletörődni az életembe?

Figyelt kérdés

Nem mondanám azt,hogy rossz életem van,bár történtek velem is rossz dolgok,ahogyan mindenki mással.A minap megnéztem egy filmet ami lényegében arról szólt,hogy volt egy lány és neki egy gazdag barátja és hatalmas luxusban éltek. Annyira vonz ez az egész dolog,hogy nem tudom kiverni a fejemből. Nem,nem vagyok egy pénzéhes k**va és sajnos ezen én is meglepődtem. Betegesen vágyom egy ilyenre...Elszeretném érni én is ezt a szintet,de olyan dolgokról kellene lemondjak,amikről nem szeretnék. Nagyon gyötör ez az egész dolog és csak is normális válaszokat várok.

Köszönöm! 19L


2018. jan. 8. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanez a helyzet velem is. Saját kedvemet rontom el azzal, hogy betegesen akarok mindent, ami nem az enyém. Én ezt szeretném legyőzni és arra gondoltam lassan de biztosan átállok a minimalizmusra. Szóval lemondok aról, hogy luxus villám stb legyen és helyette kisebb, de megvalósítható céljaim lesznek. Pl kis házikó, vagy lakás a családommal.

Nem adom fel az összes vágyamat, de átformázom őket, hogy közelebb álljanak a "szívemhez" és ne pedig az agyam kapzsi részéhez.


Mi volt a film címe am? :P

2018. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes ki nem vágyna egy ilyen éltre de ahg te is mondtad le kellene mondanod pár dologról és már itt nem éri meg + az élet nem ilyen nálunk hg öledbe essen egy ilyen lehetőség
2018. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A film címe Miért pont ő? volt

Köszönöm a válaszokat! :)

2018. jan. 8. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ilyen életed még lehet, de ahjoz rengeteget kell tanulj és dolgozz. Én is ezt akarom, hogy idősebb koromban se én, se a gyerekeim, se a szüleim ne kelljen nélkülözzenek. Viszont hosszú út áll előttem, olyanba pedig, hogy valaki eltartottja legyek, és éljek mint Marci hevesen egy férfi pénzén, soha nem mennék bele.
2018. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember így van ezzel. Köztük én is. 18/L
2018. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!