Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szól ennyire bele az...

Miért szól ennyire bele az életembe?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátom aki mindig is olyan volt nekem mint a testvérem.Volt pár zűrös időszakom amikor egyedül Ő maradt mellettem és segített felállni.Nem kedveskedünk egymással szemben,mindig megmondjuk őszintén a véleményünket.Mostanában megint rossz passzban vagyok és más társaságba kerültem.Tegnap rám írt:"Na te mit csinálsz ember?Nem veszed észre kikkel járkálsz?Kicsit gondolkodj el,mert ilyen alja emberekkel nem szabad foglalkozni.Egy csaj elvitte a fejed,de hülyeségbe fogsz keveredni,meglátod és akkor tőlem is kapsz egy rendet"


Miért próbál ennyire beleszólni az életembe?


2016. szept. 19. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátod UGYANAZT csinálja, AMIT korábban - megmondja ÖSZINTÉN a véleményét, megpróbál SEGÍTENI elkerülni valami nagyobb hülyeséget részedröl.


Ahelyett, hogy elkezdesz hözöngeni meg a sértödöttet játszani, inkább gondolkodj el azon, amit írt, mert igen valószínü, hogy neki van igaza, így csak megint lecsúszol és egyedül maradsz.

2016. szept. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Épp pár sorral feljebb írtad, hogy megmondja a véleményét. Ez nem bele szólás az életedbe. Csak úgy látja, hogy nem helyes amit csinálsz. Segíteni próbál...
2016. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!