Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Fiú, aki bele szol az életembe, és mindig pénzt kér tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy 28 éves fiú,aki nem dolgozik nem is dolgozott,sosem,lusta elmenni,és keresni.. Az Anyukájával lakik,de már kiakarja dobni otthonról,Én Dolgozom,mindig pénzt kér tőlem,hogy adjak neki kajára meg stb,de már elegem van belőle,legjobban abból,hogy most váltottam munkahelyet,mert ez követ engem,és a lakásomra jön zaklatni,már sokszor kihívtam rá a rendőröket,de semmi,most mondogassa nekem,hogy mutassam meg hol dolgozom.. meg az oldalt,Uristen kivagyok tőle,nem tartozom neki magyarázattal vagy mégis?

2013. okt. 22. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj. :D
2013. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne adjál neki pénzt ha adsz neki tovább oda megy kuncsorogni ha oda megy kiabáljál vele akár az utcán küld el a pics*ba
2013. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Verőlegényeket kell fogadni.
2013. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jelentetted fel azt a bä romarcút?
2013. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem jelenthetem fel... :S a rendőrök mondták:/
2013. okt. 22. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
amit a #3mas mond ha gondolod ingyen megyek :)
2013. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz valaki:)
2013. okt. 22. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
egy ehhez hasonló kérdést már írtál ki egyszer..emlékszem!!!!
2013. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mire fel kér pénzt és te miért adsz? a pasid? exed? vagy mi?
2013. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!