Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy darab nővel úgy lehet...

Egy darab nővel úgy lehet kijönni igazság szerint, ha van mellette több és igazából ő miatta?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 12:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tehát nem akarom, hogy elszálljon magától mert szeretem, és a nők nagyon hajlamosak erre és utána meg jól átszoktak verni amikor már érzek valamit.

Tehát igazából ha más lánnyal találkozok azért, hogy őt annyira ne szeressem akkor úgy stabilabb lenne a helyzet? Ilyenben még soha nem voltam azért kérdezem.

2017. dec. 17. 12:35
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi van, neked is kevés volt a céges karácsonyi szaloncuki? :D Oszt' most megy a világgyűlölet? :D
2017. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Célszerűbb, ha hozzád hasonló beszédképtelen nőkkel jössz össze, mert akkor nem kell fárasztanod magad ilyen komplex kérdések megszerkesztésével, mert a "hööööööö", meg "noooooo" "heeeeeee" is elég a sikeres kommunikációhoz.
2017. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy magadhoz hasonló, alacsony IQ-val rendelkező csajszit, elég sok van. No azzal azt csinálsz amit akarsz, és a makogásodat is megérti talán.

35N

2017. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked semmilyen körülmények között sem szabadna punci közelébe menni.

Hagyd meg a nőket a férfiaknak.

2017. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az érzelmeiden kell dolgoznod.
2017. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha félsz az elköteleződéstől, akkor keress eleve nyitott kapcsolatot, vagy valami poligám közösséget. Ma már mindenre van precedens.
2017. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

Attól függetlenül,hogy csak kötözködő válaszokat fogsz kapni,nem mondtál nagy hülyeséget. Úgy általában a nők nagy részének bejön egy olyan szituáció,amikor nem érzik a férfit magukénak és más nők is versengenek érte. Ehhez persze elég jól kell kinézni,mert földi halandóval nem igazán szokott működni. Tehát,ha elég jó pasi az illető és ezzel más nők is tisztában vannak,létre jön egy kissé bizonytalan állapot,akkor ez izgatja a mellette lévő nőt,mert úgy érzi a domináns férfi elég jónak tartja őt arra,hogy a társaságát vele töltse...


Ja és ezt te soha nem fogod hallani a nőktől,mert ugye az önbecsülés és hasonlók...de burkoltan pl minden női magazinban meg van fogalmazva ez a férfi típus,mint "izgalmas,kalandos" párkapcsolat vagy valami hasonló béna megnevezéssel.

2017. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdést, a kifejtésnek hála.

A válaszom: nem. Olyan nőt kell keresned, akinek kellő biztonságot tudsz adni,-ha burkoló vagy, akkor ne olyan nővel kezdj, aki a facebook profilján tízmillás autóval pózol-, és tisztel-ha 175 cm magas vagy, ne olyan nővel kezdj, aki szerint 190 alatt csak törpék vannak, nem férfiak.

Amelyik nőnek nem elég az a biztonság, amit adsz, vagy nem tisztel, az az első adandó alkalommal faképnél fog hagyni, amint ezek meglétét meglátja valaki másban. Az összes nő, aki nem így érez irántad, nem marad meg hosszú távon.


A szerelem szép dolog, de mulandó, és általában hamar elillan.

2017. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de ilyen nyolcas félékre nem kell hallgatni. Isten ments, hogy valami tapasztalatlan kisfiú ezt vegye alapul.


Tisztázzunk valamit: Nőt és ribit tartani nem ugyanaz. Ti, akik így nyilatkoztok, nagyrészt ribiket tartotok. Nagy különbség.


Én családos vagyok. Ha azt érezném, hogy a férjemért, a gyerekeim apjáért versengenem kell, addig tartana a házasságunk. Inkább egyedül. Az élet nem erről szól. Ilyen kicsinyes, gyerekes játékokra ideje és energiája normális felnőtt embernek nincs. Azt a családba kell fektetni. Még egy jó kapcsolatot is próbára lesz az élet. Haladás nem lesz egy ilyen komolytalan kapcsolatban.


A másik verzió a ma egyre divatosabb, de azt ne csúfoljuk már kapcsolatnak.

2017. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!