Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már meg olyan, hogy...

Történt már meg olyan, hogy az az ember aki rengeteget ártott neked/tönkretette az életedet, azt az élet egy hatalmas sorscsapással sújtotta? Mit éreztél akkor?

Figyelt kérdés
Tudtad sajnálni őt vagy úgy érezted,hogy ez az ő büntetése a sok szemétségért amit elkövetett? Ezek után megtudtál bocsátani neki?

2017. nov. 24. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a gyászjelentésben láttam egy ismerős nevet, aztán rákerestem, hát az volt, akire gondoltam. Örültem nagyon.
2017. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tettek Téged tönkre kedves Kérdező?
2017. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem nagyon szemét volt, de az "csak" két évig volt rossz. Ő viszont olyat kapott, hogy élete végéig befolyásolni fogja az életét. (Genetikai betegség)
2017. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
fuhú bár lenne ilyen
2017. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nincs olyan hogy "sorscsapás", egyszerűen mindenkinek alakul az élete így vagy úgy. Nem azért ér rossz dolog valakit mert mással rosszat tett és fordítva sem működik.


Nekem apám halt meg 55 évesen nagyjából 30 év masszív alkoholizálás után. 25 szar évet köszönhetek neki. A halálakor azt éreztem hogy felszabadulok, éreztem hogy nincs többé. Leginkább csak azt gondoltam amit azóta is, hogy "Épp ideje volt".


De a halála sem annak köszönhető hogy valami felső hatalom megbüntette őt azért a sok rosszért amit a családjával művelt. Szimplán csak addig építette lefelé a szervezetét míg ki nem készült, saját maga döntött úgy hogy ezt az utat járja.


Megbocsájtással úgy vagyok, hogy halott emberre igyekszem nem haragudni. Neki már mindegy, nekem meg a saját életem kell építeni.

2017. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

1, Az élet olyan, mint egy hullámzó diagram: egyszer fent, egyszer lent. Tehát oly mindegy.

2, Az élet van, akinek alapból büntetés, tehát oly mindegy a dolog.

Mindenki azt kapja az élettől, amit megérdemel.

Itt csak időbeli eltolódások vannak: ki hamarabb, ki később.

2017. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
azt kapja amit megérdemel-ez hülyeség
2017. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1.-es velem is nagyon sok rossz ember nagyon kicseszett és a gödör aljára taszított, de nem tudnék örülni, ha feldobnák a bakancsot. Ilyennek örülni gonoszság.
2017. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os "Mindenki azt kapja az élettől, amit megérdemel.

Itt csak időbeli eltolódások vannak: ki hamarabb, ki később."


Ezt most komolyan gondolod? Ilyenkor csak az Afrikában nyomorgó és éhenhaló, illetve a gyógyíthatatlan beteg kisgyerekek jutnak eszembe. Vajon ők is megérdemelték? Persze, hogy nem. Ez egy baromság.

2017. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Azt kapja amit megérdemel"

Ez úgy nettó hülyeség ahogy van.


Ha egy részeg sofőr belehajt a buszváróban álló tömegre akkor ők megérdemlik?

Ha egy ember vakon, süketen, kezek-lábak nélkül, betegen születik akkor ő megérdemli?

Ha egy gyereknek agresszív, alkoholista, terrorista szülők mellett kell felnőnie akkor megérdemli?

Ha valaki orvosi hiba, technikai hiba miatt hal meg az megérdemli?

Ha valakit élve lefejeznek, élve elégetnek, élve megnyúznak az megérdemli?

2017. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!