Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem undorodtok azoktól az...

Ti nem undorodtok azoktól az emberektől, akik mindig a mobilt nyomkodják?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nem kell, nem lehet, vagy nem jó. Hanem oltári tiszteletlenség társaságban mindig telón írogatni. Amikor vagyok valakivel, tisztelem annyira, hogy odafigyelek rá, kommunikálunk és nem nyomkodom a telót miközben beszél hozzám. Az még szomorúbb, hogy néha arról szól az együttlét, hogy mindketten telóznak. Nektek mi a véleményetek? Hová fog ez fajulni?
2017. júl. 29. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Undorodni nem undorodok, max bunkóságnak tartom. Az ismeretségi körömben szerencsére nem sok ilyen van.
2017. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jól kijönnél a japánokkal, az biztos. :D

Amúgy nem mondanám, hogy undorodom tőlük... hisz nem tudhatom az okát, ki miért leli örömét ebben. Egyszerűen csak sajnálom, hogy manapság az ember legjobb barátja a telefonja. (Tisztelet a kivételnek.)

2017. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorodom, sokszor metrón csak azért veszem elő, mert zavarban vagyok a szembe ülő emberektől.

Viszont barátom nagyon rá van kattanva, sokszor közös filmezések alatt is odakap...pedig értelmes ember. És ez zavaró.

2017. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Annyi undorító dolog van a világban. Azoktól undorodok ez csak egy rossz szokás. Ha zavar megmondom a másiknak. Szerencsére én ha valakivel közös progrmon vagyok, akkor azok csak akkor vezsik elő a telefont, ha tényleg fontos, amúgy pedig megtiszteljük egymást.
2017. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, nem undorodok tőlük! Miért kéne valakitől undorodnom, csak mert mobilozik?


"oltári tiszteletlenség társaságban mindig telón írogatni."


Oltári nagy tiszteletlenség kibeszélni a másikat, oltári nagy tiszteletlenség szidni a tanárt, hogy rosszul adja le az anyagot (amikor pedig vagy féltek kérdezni tőle, vagy egyáltalán nem tanultok semmit, és ezért nem tudjátok) Sok oltári nagy tiszteletlenség van, mégis sokan megteszik, valamelyiket azért, mert észre sem veszik, valamelyiket azért, mert az apa elhagyta a családot és így nőtt fel a gyerek, de könnyebb ráfogni, hogy mert mindenki ilyen, vagy.... vagy akármi. Érdekes, hogy pont a legcsekélyebb tiszteletlenség váltott ki ellenérzéseket belőled! Telefon nyomkodás. Nem tűnik nagy tiszteletlenségnek.

2017. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz kérdező!! Te tiszteletlennek tartasz másokat, és már undorodsz tőlük, amikor te lehet sokkal nagyobb tiszteletlenségeket is elkövetsz! Ne feledd, nem azok a nagy tiszteletlenségek, amelyek áthágják a társadalmi szokásokat (kézfogás, köszönés), hanem amely tiszteletlenség az ember személye ellen irányul, és amellyel magát az embert nem tiszteled! Az a tiszteletlenség, ezért kérdező, azzal, hogy te undorodsz a telefon nyomkodóktól, de közben egy közönséges dolog miatt te embereket utálsz meg! Te hol tiszteled ilyenkor őket?
2017. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Semmi bajom a telefonnal, sőt szeretem, használom is sokat, de nem akkor amikor társaságba vagyok és beszélgetünk, iszogatunk, jól érezzük magunkat. Rohadt idegesítő és már jó párszor leírtam illetve meg is jegyeztem a szamaraknak, hogy idegölő mikor mesélsz valamit, körbenézel, aztán rápillantasz az illetőre és látod, hogy már nem is hallgat, mivel a telójába van belebújva s mintha ő ki lenne kapcsolva, nem érintkezik a külvilággal..
2017. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én jobban "undorodok" azoktól akik másokra zúdítják a negativitásukat, ráerőltetik a bajukat arra várva, hogy egyetértsenek velük. Akik állandóan rinyálnak a munkájuk vagy egyéb miatt, de sosem változtatnának az életükön...nah az ilyenek ellen jó menekülő pont a mobilba temetkezés...amúgy meg ha valaki megfelelő emberek közt van szerintem eszében sem jut hosszan telefont nyomkodni max ha unatkozik abban a társaságban....
2017. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem
2017. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7: léteznek még ilyen emberek? :) Ezzel feldobtad a napomat, végre valaki nem agymosott
2017. júl. 30. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!