Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai lányok a "kutyafilteres nyámnyila semelyemfiúkkal" spanolnak?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, meg nem is annyira izgat, de azért kiváncsi vagyok rá xD
2017. júl. 29. 00:22
1 2 3
 11/21 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Nem maradt ki simán az lett említve, hogy sajnos a túlnyomó átlag nem az....aki meg az az meg sokszor cseszheti a retardáltak miatt :)
2017. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
És melyik kategória ez az említett "normális"? Mit csinálnak ezek, a fejingatáson és mások lenézésén kívül?
2017. júl. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy az antiszoc kockák (tiszt. Kiv.) és a kis giliszta filteres páwák között nincs nagyon arany közép út. Vagyis van, de ők nagyon nagyon kevesen vannak és nagyrészük teljesen érthetően foglalt.

Az antiszoc kockák társasági élet és elegendő ismerős hiányában vannak, így elkeseredésében felteszi az ilyen kérdéseket, miközben (ismét tiszt.kiv) várja a csodát hogy hátha az ölébe pottyan egy barátnő. Miközben a másik véglet, azaz a filteres giliszták (tiszt.kiv) élik az életüket, és nagyban játszák az eszüket. Ez valamelyest érdekesebb egy nőstény egyed számára mint a Lolozás vagy a videojátékozás. És mivel (mint már említettem) az arany középút jellegű fiúkból hiány van ezert a páwáké a világ...

Egyenlet megoldva :D

2017. júl. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Bihar Valatonon ***** válasza:
21%
Azért jobban ott van az a bizonyos májer menő gyerek jelleg is, aki már gyúr 14éves korától....elég sokszor látni a teli szájjal vigyorgó kislányokat olyanok körül akik hevesen minden második mondatukban a f...ukat kínálgatvarészletezik hogy k..nák szanaszét az adott lányt....és ha szóvá teszi valaki a lánynak hogy ez nem gáz? akkor jön a válasz ááá csak haver de olyan jóóófej :)
2017. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Mi a tököm az a kutyafilter? Valaki mondja már meg! A többit értettem. 42/F
2017. júl. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

#13 Jó kifejezés ez a "nőstény egyed", remekül körülírja, hogy a nagy átlag minek nézi a lányokat. Kezdetnek miért eszi magát valaki olyan lányok miatt, akiknek abszolút más az érdeklődési körük, mint neki? Nem kéne, hogy számítson, hogy hány legalja pasinak, -még olyannak is, akik merészelnek kutya filtert használni - van barátnője, hiszen neked minek kéne olyan csaj, aki erre bukik? Még a""normálisokban"" is az a szoftver fut, hogy a nő, mint olyan egy sorozat gyártott árucikk, amiből nekik kell egy példány, de a csúnya rossz kutyafilterezők elhappolták az összeset :(

A valóságban viszont, mint pasiból, úgy csajból is van 1000 féle, csak az antiszoc csajok nyilván nem olyan feltűnőek, mint a már említett "értéktelen, erkölcstelen, buta" snapchatelő lányok.


#15 [link]

2017. júl. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

ez csak úgy tűnik.

a fiatal lányokra jellemző ez.

ezek a fiatal lányok sokszor nincsenek tisztában vele,hogy kifejlett formás ba-sznivaló érett női testük fejlődött 15-16 éves korukra,vagyis a testük biológiai fejlettsége bőven lehagyta a szellemi érettségüket.

ezért néznek korban hozzájuk illő fiatal srácot partnernek,aki meg ropinak tűnhet mellettük mert éretlenebb testileg,viszont szellemi érettségben meg hasonló szinten vannak.

2017. júl. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom most így ki írta , de attól még, hogy kiírom ezt a kérdést még nem vagyok antiszoc kocka 😃😂
2017. júl. 29. 02:33
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Talán azért, mert azok a srácok normálisak, te meg nem vagy az. Ha az lennél, veled is barátkoznának.
2017. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jó vicc 😂😂
2017. júl. 29. 11:48
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!