Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai lányok a "kutyafilteres nyámnyila semelyemfiúkkal" spanolnak?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, meg nem is annyira izgat, de azért kiváncsi vagyok rá xD
2017. júl. 29. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Divat, manipuláció, birkanép, ezek a kulcsszavak mindent leírnak.
2017. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen? "kutyafilteres nyámnyila semelyemfiúkkal" komolyan nem tudom.....
2017. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell általánosítani. Meg a selyemfiúkból is vannak teljesen normálisak. Nem is gondolnád hogy némelyik mennnyire értelmes. Tudom sok hülye van de tényleg vannak rendesek. Nekem egyébként nem jönnek be, én mindig különcfiúkkal jártam de azért is mert én is különc vagyok. Kevés emberrel tudok elbeszélgetni , meg kevés ember visel eL :D általában akik meg a selyemfiúkkal spanolnak azok olyan lányok is, akik illenek hozzájuk
2017. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésben ott a válasz is. A lányoknak kell az ilyen a nőknek meg az igazi férfiak.
2017. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert a mai lányok kutyafilteres nyámnyila ribik.
2017. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Bihar Valatonon ***** válasza:
83%
Kb olyan, mint hogy sok lánynak dzsásztin bíber a férfi ideál...divatkövetés önálló ízlés teljes hiánya stb stb :)
2017. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindenki, én pl messze kerülöm az ilyet, és a nőies fiúk nagyon nem ideálom. :D
2017. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Miért, kivel spanoljanak? Olyanokkal, akik szerint a kutyafilter, és a hasonló szórakoztató kis semmiségek dekadencia csúcsai, miközben a szabadidejük 70%a cod-ozásra és f..szverésre megy el?
2017. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Bihar Valatonon ***** válasza:
89%
Nem sok válogatni való marad pedig sokaknak...van a páwa kategóriás kutyafilteres kivágott ruhás, vagyott a másik a "menőcsávó" vagyok minden második mondatban a f..szát emlegetős "gyerem..egb..szlak" bármikor féle, aki akkor is beszövi a mondataiba a "tesssázást" meg a dikkezést és társait, ha semmi köze a romá..khoz....:)
2017. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Végül is már megvannak a páwák, " tesok ", kockák, csak az maradt ki, hogy van eg yolyan réteg ami még normális is, és egyikhez sem tartozik. :D
2017. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!