Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van a kérdéseknek,...

Mi értelme van a kérdéseknek, ha úgysem lehet őszintén válaszolni?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a legtöbb ember hazugságokra kíváncsi, de akadhatnak kivételek. De itt a gyiken semmire sem lehet őszintén válaszolni, mert egyből jelentgetnek, törölgetnek, tiltogatnak. De akkor mi értelme az oldalnak? Csak annyi, hogy aki hazug válaszra vágyik, az megkapja? Csak léleksimogatásra?
2017. júl. 10. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a pontozással kapcsolatban nem az a bajom, hogy rossz lesz a százalékom. Az a bajom, hogy így aki odajön, egy fals képet kap a témáról. Sokan pedig a pontozás alapján létrehoznak a fejükben egy alternatív kis világot.
2017. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem a lepontozással van a bajom (bár tény, hogy így semmi értelme az egész pontozásnak) hanem azzal, hogy állandóan kitörlik a moderátorok a válaszaimat.

A könyvajánlást köszi, el fogom olvasni!

Ja és mindenkit felpontoztam :)

2017. júl. 10. 19:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj rájuk! Ez csak egy hozzászólás, ilyenért ne haragudj! Egyszerűen csak ne írj csúnyán, nem kell feltétlenül elkeserítened az illetőt, inkább értesd meg vele, hogy változásra van szüksége. Ne az legyen acélod, hogy megmond a véleménye, hanem hogy segíts. Így a véleményed azután az ő véleménye is lesz, így könnyebben fog tudni változtatni!
2017. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És nagyon szépen köszönöm a felpontozást! Bárcsak kevesebb lepontozás lenne. Teljes szívemből kívánom, hogy sikerüljön segítened a véleményeddel másokon, úgy, hogy nem bántasz meg vele senkit, és így nem riasztod át az ellenkező útra.
2017. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!