Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kislány törölte miattam...

Egy kislány törölte miattam (de lehet, hogy csak letiltott) a történetes oldalát instagrammról. Lelkiismetfurdalomásom van, pedig semmi olyat nem írtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem akartam megsérteni és ezt az elején le is írtam."Nem megsérteni szeretnélek,mert tudsz majd egyszer jobbat is írni,de.."És kúlturáltan leírtam pár rész alá a véleményemet,de semmi olyat nem írtam,ami sértő lenne.Annyit írt vissza,hogy micsoda?És onnantól nem láttam az oldalt.Nagyon remélem,hogy csak letiltott,mert lelkiismeret furdalásom van,hogy habár igénytelen volt,de neki ez hobbija lehetett.Nekem nem ez volt a célom.Lehet,hogy én okoztam neki pár napi szomorúságot,de esküszöm nem azt akartam és nem is úgy gondoltam.Mással is volt ilyen?:(
2017. máj. 30. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg egy másik profilról vagy nézesd meg mással. Nem olyan bonyolult ez. Lehet még a Google segítségével is rátudsz keresni.
2017. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem törölte,csak engem tiltott le😊Hatalmas kő esett le a szívemről.Elég lelkiismeretes tudok lenni😕
2017. máj. 30. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vagy nagyon fiatal még az illető, vagy egyszerűen olyan írópalánta, aki csak a seggnyaló kritikákat díjazza, és nem óhajt fejlődni, tökéletesen ellebeg azon a szinten, ahol a talpnyalói miatt megrekedt. Utóbbiakból sokkal találkoztam már netes írói oldalakon, de gondolom itt nem az a helyzet, hanem nagyon fiatal még, mivel kislányt írtál.


Hidd el, akik korán kezdték az írást(és a netes publikálást), azok többségében átestek ilyesmin, de később többségében megtanulják kezelni az építőkritikákat, és majd csak nevetnek az ilyen régi ügyeiken.

2017. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ja nem lesz belőle Arany, Petőfi


De én is sajnálnám szegényt pedig így meg nem megy semmire.

2017. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dilettantizmus egyik jele, ha valaki nem bírja a jogos kritikát.
2017. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki publikál valamit, még nem feltétlen igényes, I know. Néha én is írnék 1-2 embernek, hogy legalább egy kicsit szedje össze magát, mielőtt megosztja a dolgokat... Sokszor történik meg, hogy ha odaírsz egy kritikát, letörlik a tartalmat, vagy téged. Egy megosztó/blogger sem szereti otthagyni a negatív véleményeket, hogy mindenki elgondolkozhasson rajtuk.


A jövőben, ha a lelkiismereted szempontjából fontos, inkább privát üzenetben kritizáld, ne nyilvánosan! Azon nem fog megsértődni.

2017. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egy megosztó/blogger sem szereti otthagyni a negatív véleményeket,"


Hát ez így nem igaz. Sokan nem bírják, ahogy írtam is, de én pl. örülök a kulturáltan(!) megfogalmazott negatív véleménynek, hisz azokból tudok tanulni. Egyébként ha nem blogra gondolunk, hanem amatőr írói oldalakra, ott magától nem is tudja az író törölni a kritikákat.

2017. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek, hogy a kritikából lehet tanulni, és én is szeretem, ha kritizálják az írásaimat. A negatív kritikából is lehet tanulni, és fejlődni, sőt, leginkább abból lehet. Ettől még, jobban szeretik, ha ezt nem nyilvánosan hagyod ott, hanem csak számára küldöd el.


Én nem hibáztatom a kérdezőt, csak azért javasoltam neki, mert így elkerülheti, hogy esetleg utólag furdalja a lelkiismeret, ahogy most is. :)

2017. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!