Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egy idióta vagyok?

Mit tegyek, ha egy idióta vagyok?

Figyelt kérdés

Konkrétan már ezredjére történik meg ÉPPEN MOST az, hogy beszélgetek egy csajjal, aki tetszik.

És teljesen ok nélkül megharagszom rá, olyan apróság miatt mondjuk, hogy nem kérdez vissza bizonyos kérdéseim után. Ezt általában el is mondom neki, mire ő reagál, hogy ugyan mégis mi bajom, hisz ő nem tett semmit. Én ekkor rájövök, hogy ja tényleg basszus, full semmi értelme ennek a veszekedésnek és egyik pillanatról a másikra bocsánatot kérek, ezzel pedig megalázom magamat. A gáz az, hogy ez mindig előfordul és rohadtul idegesít. Nyilván, ha lenyomok egy-két ilyen "hisztirohamot" akkor utána nem sok csaj kívánja többet a társaságomat.


Miért nem lehetek normális ilyen tekintetben?

17/F


2017. máj. 18. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Éretlen kisfiú vagy még. Ennyi.
2017. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt mondasz/írsz valamit,gondold át.

Ha nem megy,akkor majd remélhetőleg pár év múlva felnősz ,és menni fog.

2017. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a normálisokat, amíg meggyógyulsz-felnőtt leszel a feladathoz.
2017. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felcsesz, hogy nem kérdez vissza, akkor dumálj olyanokkal, akikkel kölcsönös az érdeklődés.
2017. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!