Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy küzdjem le a túlsúlyt? (13F)

Hogy küzdjem le a túlsúlyt? (13F)

Figyelt kérdés

1. Nos,ahogy már mondtam 13 éves vagyok.legutóbb mikor megmértem 80kg mértem.a különös az,hogy egyáltalán nem látszik meg rajtam.inkább ilyen 60-65 kilósnak nézek ki(ami még mindig túlsúly tisztában vagyok vele).ez miért lehet?

2.adnátok/adnának pár tippet hogy mivel tudnám leküzdeni mert nem igazán szekálnak csak a magasabb korosztályból de akkor is rosszul esik és ugyebár a közérzetem sem jó emiatt,pláne hogy édesanyámtól örököltem hogy vékonyak a hajszálaim ezért egy kicsit látszik a fejem.


2017. máj. 17. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nen vagy 180 centi magas az sok. de 13 évesen konkrét fogyókúrába nem hiszem hogy szabad belekezdeni. inkább ne egyél chipset, csokit, vagy üdítőt, cukrozott dolgokat. és este 8 után már ne egyél ha csak nem halsz éhen. eseteg a helyi doki jobb tanáccsal tud ellátni.
2017. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mozgás is egy jó módszer. Keress valami sportot magadnak és mindennap mozogj 1-2 órát.
2017. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked a legjobb megoldás a sport...

Cukros ételek, edességeket kerüld el, sportolj, és a fogyás mellett a közerzeted is jobb lesz....

Nehéz elindulni tudom, mert én is ebbe a cipőbe jártam, de 2 hét után már nem tudtam leállni....

2017. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!