Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy küzdjem le a féltékenység...

Hogy küzdjem le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép lány az évfolyamon, akit mindenki imád. Ő viszont borzasztóan beképzelt, de én ettől függetlenül még eléggé irigy vagyok a külsejére. Mit lehet ez ellen tenni?
2017. márc. 24. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első lépést már megtetted, mert bevallottad, hogy féltékeny vagy rá, nem hazudsz magadnak azzal, hogy csak szimplán utálod "mert nem szimpatikus valamiért". :)

Először is nem kell versenyre kelned vele, úgy hozd ki a legjobbat a külsődből, hogy ne hasonlítsd magad a másik lányhoz, és ha te elégedettebb leszel magaddal, akkor nem fogsz foglalkozni azzal, hogy más lányok hogy néznek ki. :)

2017. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Csak azt tudod tenni, hogy elmész filozófusnak... :)


A szépség egy adottság. Azt lehet befolyásolni, főleg női részről, de a java már a fogantatáskor adott lesz.


A kisugárzást viszont már belsőleg kell felépíteni. Azt nem lehet örökölni szülőtől, és az csúnya embereket is sikeressé tehet.


Én a szépségre nem tudtam soha irigy lenni, pedig csúnya nő vagyok. Mert nem ez adja az értékeimet. Nekem a porodon ezzel soha nem tudtam versenybe szállni, de szerencsére nemcsak ezek az értékeim léteztek. Viszont sikeresen megfogtam egy olyan férfit, aki hű maradt hozzám, pedig van egy szexbomba kolléganője, és körbeveszik feszes testű edzőtársak.


Aki csak a külcsínre irigykedik az biza felszínes. Mert te is csak ugyanúgy a felszínt látod meg, mint azok az emberek akik csak a külseje miatt imádják a szép évfolyamtársad!

Szóval érdemes lesz a belsődre fókuszálni, és olyan kompetenciákat kifejlesztened, amik tovább tartanak mint a külső szépség. Ha pl kellő intelligenciád lesz, akkor már nem is fog érdekelni a dolog, mert azok akik ugatnak a lány után már neked is felszínesek lesznek és nálad labdába sem rúghatnak. Viszont megfoghatsz egy olyan fiút, akinek a legszebb nők sem kellenek mert többet érsz náluk.

2017. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Átlagos lélek átlag feletti testben megromlik, megnyomorodik. Akik rendkívüli szépségek a környezetemben egyik sem boldog, mert már régen elhitették vele, hogy nem kell megdolgoznia igazán semmiért.
2017. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!