Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalt már valaki ilyen...

Tapasztalt már valaki ilyen személyiségváltozást, negatív tulajdonságok felerősödését rendszeresen füvező embernél?

Figyelt kérdés

Volt gimnáziumban egy nagyon jó barátom. Megszakadt gimi után a kapcsolat, kimerült a ritkásabb levelezésben.

Fél éve újra találkoztunk, aztán azóta többet beszélünk skype-on, messenger-en (az ország másik végén lakik).

Viszont fura lett. Osztja az észt, sokszor ellentmond magának. Például egyik héten kioszt, hogy már ideje lenne egészségesebben élnem (minden előzmény nélkül), mert ő vegán és már cukrot sem eszik). Aztán másik héten meséli, milyen jó csülköt csinált a barátnője. Meg a kedvenc csokiját magasztalta. Az észosztásban a másik téma a ki hol tart az életben, ő alkalmi munkákból él, meg a barátnője tartja el, erre nekem kezdi el magyarázni, hogy mennyire sz_r melóm van és szedjem már össze magam. Mintha valami cégvezető lenne. Másik fura és idegesítő szokása, hogy beszólogat, egyik pillanatról a másikra, pl. írtam neki, mert felidegesített valami a munkahelyen, erre cukkolni kezdett folyamatosan, nem simán ugratni, hanem rendesen sértő volt.

Másnap nem emlékezett rá.

Pár utóbbi alkalomnál elküldtem a fenébe, erre nagyon visszavett, meg ő nem úgy gondolta, stb.

Jó hosszú lett. Mellette lehet vele jókat dumálni és röhögni, de ezek egyre zavaróbban jelennek meg nála.

Még annyi, hogy a füvezésről is össze-vissza beszélt, először kijelentette, hogy heti egy-két alkalommal, pár napja utalt rá, hogy napi 3-4 alkalommal, ezért gondoltam erre, mert régebben nem ilyen volt. Fura lenne, mert vannak füvezős ismerőseim, akiknél semmi ilyen nincsen.


Előre is köszönöm a válaszokat.


25/F


2017. márc. 21. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek köze sincs a fűhöz (ha valóban azt szív, ha más szereket, amit annak hív, akkor lehetséges), szimplán idióta. :)
2017. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz! :D Csak furcsa volt ez változás.
2017. márc. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!