Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni az onbizalom...

Mit lehet tenni az onbizalom hiany es negativ onertekeles lekuzdesere?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor rosszul erzem magam a boromben. Eddig nem zavart kb 3-4 evig megvoltam rola gyozodve , hogy nekem igenis jo alakom van, blabla. Azota meg instan meg facen is toljak az ember arcaba a 10/93838 noket es ugy vettem eszre , hogy ettol szorongok leginkabb. Felkenek egy ruzst reggel es 4 perc utan letorlom mert azt gondolom h en ezt nem rakhatom magamra, csak ezek a kylie jenner tipusu csajok . Most problemamat kicsit sarkitottam de remelem ertheto.
2017. márc. 12. 08:00
 1/2 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Aha ez a csaj olyan mint 1 spanyol szappanoperában: átlagos csaj sminkkel. Saját magadra figyelj. Ha valami nem jó, találj rá egy megoldást, kísérletezhetsz. Ha csak egy bunkó szól be ne érdekeljen, de próbálj olyat ami neked is, másnak is jó. Egyszer összejön. Az a rúzs meg sötétebb arcbőrhöz szép, hiszen olyan is.
2017. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok..és nekem azt mondták,hogy majd idővel elmúlik..de én valahogy ezt nem hiszem el.
2017. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!