Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Nagyon elégedet...

Mit csináljak? Nagyon elégedetlen vagyok magammal.

Figyelt kérdés

Van is miért, 155 centisen és 14 éves tinilányként több, mint 90(!) kg vagyok, és bár próbálok úgy öltözni, igazítani a ruhát hogy annyira ne látszódjon, egyszerűen a vak is látja, hogy ez egy kövér ember, még ha vasfűzőbe bújok, akkor is.

Nem arról van szó, hogy legyek ötven kiló, de azért ne is érezzem hátrányosan az alakom miatt magam.

Tudom, hogy LE KELLENE FOGYNI EZ ÍGY NEM ÉLET, TÖNKREMENNEK A CSONTJAIM IS!, de nem tudok, rámjön mindig a zabálási roham...

Azt sem tudom, melyi öltözködést válasszam, úgy értem, hogy továbbra is bújjak el csak szépen a nagy pulóverekben, vagy pedig tojjak az alakomra, és hordjal olyan ruhát, ami tetszik egyszerűen? (Így is próbálok olyat hordani, de rengeteg szép darabról le kell mondanom.)

Emiatt kisebbségi érzetem is van. Azt érzem, hogyha egy földönkívüli lény lennék, akkor sem lehetnék már furcsább és undorítóbb.

Mit csináljak?



2017. márc. 6. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el sportolni... Hidd el, csak az első 1-2 hét nehéz, utána majd nem tudsz leállni... :) Hamar megjön az önbizalmad is.

Kezd el átalakìtani az étkezésed... erre sok étrendet találsz a neten.

A cukros üditőt kerüld...

Ez egyedül csak rajtad múlik... ha Te ezen nem változtatsz más sem tud...

Ha most rászánod magad 1 éven belül bombacsaj lehetsz. ;)

2017. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél orvosi segítséget háziorvosodtól.
2017. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is egy pajzsmirigy vizsgálatra azért elmennék, hogy hormonálisan biztosan rendben van-e minden, és nem a tiroxin az oka a hízásnak...
2017. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!