Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek úgy 6 hónapja...

Miért érzek úgy 6 hónapja mintha meghalt vola a lelkem? 20F

Figyelt kérdés
Fél éve úgy érzek, hogy egyáltalán nincsenek érzéseim, semminek nemtudok örülni, nem vagyok szomorú sem, nincsen szexuális vágyam. Ez előtt érdekelt a stílus, hogy jól öltözzek, mostanában már azse. Mintha minden nappal csak azt várnám, hogy mikor jön már a következő, hogy csak teljen el az idő végre. Nagyon fura ez a lelki állapot nem tudnám leírni. Gondolkoztam azon hogy lehet attól lettem ilyen, hogy pontosan 6 hónapja szeptemberben új helyre költöztem, el a családomtól, egyedül, új városba, új egyetemet kezdtem az első nagy szerelmem is akkoriban szakított velem. És ezek a dolgok terheltek meg ennyire. Az első pár hónapban azt vártam, hogy újra a régi lehetek de már 6 hónapja és nem akar helyrejönni. Szerintetek mi lehet velem az is eléggé megrémít hogy 20 éves vagyok és fél éve nincsenek szexuális vágyaim., nem úgy mint előtte. Előre is köszönöm a segítséget :)

2017. febr. 19. 02:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
depis vagy.
2017. febr. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De szomorú sem vagyok, nem tudnék sírni.
2017. febr. 19. 02:50
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom miért érzel így,de szerintem lehetne rosszabb is.Ez még mindig nem olyan nagy ügy.
2017. febr. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
főleg 20 évesen...
2017. febr. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió pont azt jelenti, hogy nem érzel semmit. A depressziósok nem sírnak.
2017. febr. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia


Valószínűleg szorongsz, vagy valamilyen hatás alatt ért. Emlékezz vissza mi történt 6hónapal ezelőtt? Az ok és a vàlasz is meg lesz.

2017. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia


Valószínűleg szorongsz, vagy valamilyen hatás ért. Emlékezz vissza mi történt 6hónappal ezelőtt? Az ok és a vàlasz is meg lesz.

2017. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így érzem magam, de én már lassan 1 éve. Nálam egy szakítás az oka. Azóta nem lelek örömöt az életemben, néha vannak érzelmi hullámaim rám jön a sírás úgy 2-3 havonta egyszer akkor 1-2 napig ez van, és nagyon padló... utána hónapokig teljes érzéketlenség. Nem tudok se örülni, se bánkódni, se haragudni, semmi. A barátaim is már mind más városokban vannak, egyetemen is elcsúsztam, már végeztek az ismerőseim csak én nyüglődöm vele, pedig nem vagyok hülye gyerek amúgy, de egyszerűen nulla a motivációm bármihez is. Nem gondoltam hogy 26 évesen ennyire mélyre zuhanok... És ja nekem sincs szexuális vágyam sem már.

Úgyhogy tudom mit érzel, nekem is valami hasonló van. Szerintem Te is a szakítás meg az új helyzet miatt lettél ilyen. Fogalmam sincs mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni, de azt mondják idővel jobb lesz. Én ebben hiszek.

2017. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekemis nagyon sokszor kevés a motivációm nehezen veszem rá magam a tanulásra. :/ Hát a volt barátnőm elég csunya módon elbánt velem fél évig voltunk együtt nem feküdtünk le se semmi mert várni akart (akkor 16 volt) én 18 utána mindenért engem okolt majd letiltott mindenhol. (Én azthittem ő életem szerelme mindent megtettem érte) Kezdetben nagyon fájt egyszer csak minden eltünt, mintha a lelkem úgy védekezne, hogy kiiktat minden olyan dolgot ami ezt a fájdalmat okozta. De inkább éreznék megint fájdalmat mert ez így mégroszabb. Most konkrétan olyan érzelmi szinten állok mint egy tárgy, de jó lenne újra emberként érezni.
2017. febr. 19. 13:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Jajj azt még kifelejtettem, hogy érettségim előtt 2 héttel kb. Képtelen voltam a tanulásra koncentrálni, elrontottam az érettségim. Ezért kérültem be egy másik városba.
2017. febr. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!