Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak engem zavar? (most az...

Ez csak engem zavar? (most az olyanokhoz szólok akik játszottak régebbi videójátékokkal)

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és minden osztálytársam már azt mondja hogy jajj ezt nem veszem meg mert ronda a grafikája és ezt sem mert ennek még rosszabb és már odáig vannak ha egy játék nem néz ki úgy mint a Battlefield 1 az a játék egy szar. És olyan játékokat szaroznak le amik én véleményem szerint LEGENDÁK például a Gta San Andreas-ra is azt mondták hogy fo.s mert olyan ronda hogy még ők is jobbat hoznak össze. Manapság ténleg ez van? Nem érdekel minket a történet csak legyen full-os grafikája meg lövöldözzünk? Én aláírom meg sztem mindenki hogy a San Andreas nem a legszebb játék és nem a legjobb játék de én véleményem szerint akkor is egy jó játék amivel el lehet lenni és a korábban Legenda volt az akkori Gta-ák csúcsa és biztos vagyok benne hogy akad majd itt is 1-2 ember aki játszik még ma is a San Andreassal csak az idősebb kategória

2017. jan. 27. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet normálisan célozni, csak gyakorolni kell. Ha akkor sem megy, akkor bénák.

Én bírom a régebbi játékokat, a San Andreas különösen a szívem csücske. Még a mai napig szívesen elszórakozok vele.

2017. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!