Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak engem zavar? (most az...

Ez csak engem zavar? (most az olyanokhoz szólok akik játszottak régebbi videójátékokkal)

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és minden osztálytársam már azt mondja hogy jajj ezt nem veszem meg mert ronda a grafikája és ezt sem mert ennek még rosszabb és már odáig vannak ha egy játék nem néz ki úgy mint a Battlefield 1 az a játék egy szar. És olyan játékokat szaroznak le amik én véleményem szerint LEGENDÁK például a Gta San Andreas-ra is azt mondták hogy fo.s mert olyan ronda hogy még ők is jobbat hoznak össze. Manapság ténleg ez van? Nem érdekel minket a történet csak legyen full-os grafikája meg lövöldözzünk? Én aláírom meg sztem mindenki hogy a San Andreas nem a legszebb játék és nem a legjobb játék de én véleményem szerint akkor is egy jó játék amivel el lehet lenni és a korábban Legenda volt az akkori Gta-ák csúcsa és biztos vagyok benne hogy akad majd itt is 1-2 ember aki játszik még ma is a San Andreassal csak az idősebb kategória

2017. jan. 27. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy minden játéknak csúcs grafikája kell, hogy legyen. Sőt, ne legyen, mert nem mindenkinek van pénze csúcskategóriás hardverre.


De engem is zavar, ha egy nagyon régi játéknak nagyon primitív kinézete és működése van. Akkor nem zavar csak, ha akkoriban játszottam vele, amikor még olyan volt mind. A hírnév ezen nem változtat.


30 felett vagyok, elég messze az iskolás kortól, és elég régen játszom már.

2017. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A PS1-es Medal of Honor a császár, pedig nem jó a grafikája. A mai játékok elbújhatnak mellette, ami az élményt illeti...
2017. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a Szent Andrást már csak azért is szeretem mert szép emlékeket idéz. És valljuk be a grafikája sem hányadék. Persze már vannak sokkal jobbak is de azért nem rossz az.

Nem csak a játékokkal van így, hanem a filmek nagyrészével is. Egyszerűen van egy réteg a társadalomban ahol csak a látványra mennek

Én még fiatal vagyok, de a bátyámmal még benne voltunk a normális gyerekkor kategóriában

2017. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mai napig játszom a San Andreas-al és nem azért, mert nem menne más játék rajta. Megtehetném, hogy most leülök gta 5-el játszani, de nem fogom, mert szerintem nem lett egy jó játék. A San Andreas lesz az örök kedvenc. A grafika meg nem érdekel, ha jó a története. Több, mint 10 éves játék, de még mindig van 100 meg 100 online szervere a SA-nak.
2017. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem hányadék a San Andreas grafikája persze van egy alap és azt a San Anreas Megcsinálta szerintem

nem minden a grafika annyira kell figyelni hogy ne legyen olyan mint az Alien Anarchy :DD

meg annál egy pár fokkal jobb grafikája legyen de nem minden a grafika jó hogy van egy alap de nem minden

2017. jan. 27. 19:02
 6/11 A kérdező kommentje:
vagyis nem a San Andreas hanem a Rockstar :DDDDDDDD
2017. jan. 27. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:
En a mai napig jatszom olyan jatekokkal mint a half life elso resze es kiegeszitoi, az age of empires 2 vagy a starcraft... egyik sem mai darab. De millioszor nagyobb elmenyt nyujtanak mint a mostani szebb jatekok. Mert niha az ujak szebbek de fantaziatlanok ia. Nincs egy igazi uj otlet sem. Regen volt. A regi jatekokat en ezert tartom sokkal jobbnak. A grafika meg kit erdekel. Az ismeroseid olyanok mint valami divatmajmok a kulsot nezik nem a tartalmat. En elhatarolodnek az ilyen ostoba emberektol.
2017. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja most is ez a call of duty Infinite warfare már komolyan mondom mi fog még jönni? Call of Duty Robot World War? Vagy mi??? a régebbi Codok is ezerszer jobbak mint mai Codok amióta bejött ez a robotosdi már egyáltalán nem olyan mint ami az MW3 Bo2 World at War és társai nagyon jók voltak
2017. jan. 27. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Ma már egyfajta státuszszimbólumnak számít, ha valakinek nagyon drága, legkorszerűbb és legnagyobb teljesítményű hardverekből álló számítógépe van. Evégett a fiatalok szeretnek is hencegni ezzel, a szemléltetéshez mércének pedig a csúcskategóriás számítógépeket igénylő játékokat választják. A marketingkampányoknak, és az egyéb tudatos agymosási módszereknek köszönhetően azonosulnak is azzal az értékrenddel, hogy a legfőbb szempont a megjelenés. Így még ha ki is próbálnak régi játékokat, a kognitív disszonancia miatt el fogják azokat utasítani, hiába szól számos nyomós érv mellettük, maradnak továbbra is kizárólag a modern játékoknál.


Ez egy meglehetősen összetett probléma, nem csak üzleti okai vannak, hanem az ember természetéből fakadóan vonzódik a szép dolgokhoz.


Mindenesetre jó gyerek vagy, a San Andreas az egyetlen játék, amivel még szoktam játszani manapság, hogy ellazuljak.

2017. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de akk miért nem csinálja azt hogy vesz egy konzolt? és például egy Xbox one? és akkor sokkal olcsóbban ki lehet jönni a dolgokból mint egy drága gépnél mert a konzolnál nincs olyan hogy rendszer követelmény. A konzol az konzol és amit kiadnak rá az megy rajta nálunk erre a válasz: AZÉ MERT KONTROLLEREL NEM LEHET NORMÁLISAN CÉLOZNI
2017. jan. 27. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!