Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vendéglátósok! Hogyan kezelite...

Vendéglátósok! Hogyan kezelitek a "helyükön" az ezerféle embert a munkátok során?

Figyelt kérdés
Pultosok, kasszások, felszolgálók, mindenki, akik emberekkel dolgoztok, hogy élitek túl a mindennapokat?
2017. jan. 16. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelettel, de mégis határozottan. A vevő az első, de nem ő az isten. Ha árut pakolok éppen, de bejön az üzletbe egy vevő, otthagyom az árut, és a vevővel foglalkozom, ameddig igényli és szükséges. Ellenben ha blokk nélkül akar visszacserélni egy terméket, akkor elmondom neki, hogy nagyon sajnálom a helyzetet, de blokk nélkül én semmit nem tudok tenni az ügy érdekében.


Nagyon sok a hülye, nagyon sokan rendetlenek, és teljesen máshova teszik atermékeket ahonnan elvették. Vannak akik bunkók, és meg sem várják, hogy végezzek a mondandómmal, csak elrohannak mellettem, viszont van rengeteg nagyon aranyos vásárlóm is. Ők azok, akikkel jókat lehet beszélgetni, érdeklődőek, ha valaki a napom fénypontja, még sutyiban kedvezményt is adok neki. Megéri kedvesnek lenni :)

2017. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem azért egyszerű ez mert nagyon nyugodt természetem van. Tisztelet tudóan kell beszélni mindenkivel ha probléma van és nem hagyja magát az ügyfél akkor egy olyan megoldást kell találni amitől megnyugszik. Bankba dolgozok egész nap kiabáló emberekkel foglalkozok ha minden kivel kiabálnék már nem lenne munkám. Ha valaki kihoz a sodromból akkor kicsit átadom a frontot másnak addig kimegyek levegőzni vagy kajálni.
2017. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ên 3 év után feladtam. Egyszerűen nem bírtam toleráns lenni. Be kellett làtnom, hogy az ilyen típusú munka se jó mindenkinek. Viszont azóta extra kedves vagyok. :D
2017. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert most hívtak vissza sörözőbe pultosnak (egy betegség után fél évet szüneteltem), előtte 2 évig ebben dolgoztam, de emlékszem, hogy milyen idegre tudtak vágni néha, főleg a kezelhetetlen részegek. Rengeteg embernek megfelelni, még ha józanok, se egyszerű. Gondoltam ellesek valami cselt vagy praktikát tőletek :)
2017. jan. 16. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Én annó nyugtatót szedtem. Nem nekem való a vendéglátás. Egy pár kollégámnak is volt egy értelmi színvonala, főleg bent a konyhán. Egész nap összezárva velük... És egész nap beszélgetni akarnak. Sokszor kikészültem, bementem a wc-be sírni. Aztán egyszer nem engedtem az egyik r_bancnak hogy úgy beszéljen velem mint egy kutyával, visszaszólogattam, majdnem verekedésig fajult a helyzet, fogtam magam átöltöztem és elhúztam a p*csába.

De valószínüleg fogok még vendéglátásban dolgozni, van azért különbség a helyek között.

2017. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!