Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehet egy 20 éves férfi...

Mit tehet egy 20 éves férfi aki ronda?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 16:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg kár volt kiírni, ha az a célod, hogy sajnáltasd magad.
2016. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Önző, materialista, látszatvilágban élünk. Talán még próbálj meg hazudni, a nők is azt teszik mikor sminkelik magukat. A nő úgyis lépne ha rájönne hogy nem vagy milliomos, de legalább megk3féled.
2016. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a lepontozandó, hogy "mindent"?

Nem vagy se testi se szellemi fogyatékkal élő, se beteg - gondolom én. Nem vagy öreg, leépült. Fiatal vagy, előtted az élet. Ha nagyon torz az arcod, akkor átplasztikáztathatod. Csak üsd be Google-be hogy plastic surgery - nincs lehetetlen.

[link]


Bár kétlem hogy annyira torz lennél, hogy szükséges lenne rá. Elég lenne csak változtatni magadon, pl. növeszd meg a hajad, az szerintem sokat tud dobni egy fiún, ha jól áll neki. Vagy növessz borostát. Ha túlsúlyos vagy, lefogyhatsz. Szemüveg helyett ott a kontaktlencse. Nézhetsz ki máshogy, ennyi. Ugyanannyi esélyed van egy jó életre mint bárki másnak, csak a gondolkodáson kell változtatni. Aki meg szépnek és gazdagnak születik: ,,az ember akkora keresztet kap amekkorát el bír viselni".


Ne add fel.

2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"Nem vagy se testi se szellemi fogyatékkal élő, se beteg -"

De, bizony vannak itt is gondok.

2016. dec. 15. 17:41
 15/34 anonim ***** válasza:

[link]


Koreában nagyon fejlett a plasztikai sebészet, már egyre hétköznapibb dolognak számít... én is gondolkodtam hogy meg műtetem az orromat, de ez még a jövő zenéje. :D Néztem videókat is a műtétről, nem durva, egyszerű, rutin műtétnek számít.

2016. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Mert mi a gond?
2016. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%
Az állkapocs műtétek is egyre népszerűbbek amúgy, meg ott a fogszabályzó ha a fogaiddal is baj van.
2016. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
20%

Van egy kiváló csajozós duma, minden esetben beválik: "Nagyon-nagyon tyűűű, de annyira gazdag vagyok, de... most pont nincs nálam, adnál egy ötöst? :)"

Jobbat nem tudok.

2016. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásával nem önsajnáltatás volt a cél.

Igazából nem is tudom pontosan mit akartam ezzel elérni. Talán beszélgetni olyan emberekkel, akik hasonlóan érzik, érezték magukat és meghallgatni az ő történetüket, hogy miként léptek tovább, lettek sikeresebbek. Tippeket és tanácsokat kapni.


De igazából ezen az oldalon általában a fikázós kommentek a nyerők...


A fő problémám ott kezdődik, hogy nem tudok kihez fordulni, pszichológushoz pedig nem akarok menni.


Könnyen lehet mondani, hogy gazdagodj meg, csináld ezt, azt... De ezt is hogyan? Előbb vesznek fel egy olyan embert, aki előnyösen néz ki és magabiztos.

2016. dec. 15. 17:47
 20/34 anonim ***** válasza:
Esetleg milliomos nőnek kell udvarolni, és kölcsön kérni tőle...
2016. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!