Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik, akikre igaz az alábbi...

Pasik, akikre igaz az alábbi jellemzés, mi alapján vetitek meg a lányt, ha te is éppen olyan vagy meg úgy viselkedsz, csak fiúnak születtél?

Figyelt kérdés

Bocsánat, bonyolult lesz a kérdés, de lécci próbáljátok meg megérteni! :)


Tehát mindenféle buliban lefekszetek mindenféle lányokkal, és ezt abszolút normálisnak tartjátok, de ha egy lány fekszik le mindenféle buliban mindenféle pasival, skkor ő r.banc? Miért?

Meg akik amúgy elég kicsapongó életet élnek, és teljes természetességgel mondják azt, hogy olyan lányt szeretnének barátnőjüknek, aki szűz (vagy legalábbis nem r.banc)? Miért?

Mit gondoltok ilyenkor, amikor valakit ugyanazokért a bűnökért lenéztek és megvettek, mint amiket ti is abszolút természetesen csináltok?

Ha ti első randin lazán sz.xelnétek, akkor az milyen király, mekkora menő vagy, de ha egy lány tenne ilyet, arra már jelző sincs? Miért?

Vagy mi ez a mentalitás?


Ne értsetek félre, nem egy femináci vagyok, nem vagyok ilyen lány, nem is magam miatt tettem fel a kérdést. Én is lenézem az ilyen viselkedést lányoknál. És a fiúknál is. De ez mindennek a legalja, amikor te is ugyanúgy viselkedsz, mint az, akit emiatt lehordasz, és még van bőr a kêpeden.


Bocsánat az E/2 személyért, természetesen akinek nem inge, ne vegye magára. Csak így jött ki.


A kérdést nem kötekedésből tettem fel, hanem azért, hogy meghallgassam a másik oldal véleményét is.


16/l, csak hogy tudjatok hová tenni :)



#fiú #lány #hím gondolkodás
2016. nov. 19. 20:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Sajnos ezzel tisztában vagyok. És semmi ilyen nics a háttérben épp azért, mert kerülöm az ilyen embereket. Csak kíváncsi voltam, ők/ti mit mondotok a témával kapcsolatban.

Azt vártam, hogy valamennyire elgondolkozik a sok szexközpontú pasi, esetleg kialakul egy normális, kultúrált vita, de annyira különbözünk, hogy egyikünk sem fogja meggyőzni a másikat, ez világos. Kb olyan volt, mintha arról vitatkoztunk volna, hogy "az ég kék." nem, a fű zöld!"

Szóval köszi a véleményedet, érveidet, meg hogy nem személyeskedtél.

Szép napot!

2016. nov. 26. 12:13
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, a normális pasik nem hisznek a kettős mércékben. Kedves hímnemű vitapartnered valszeg még csak nem is az a fajta, aki minden csajt megdönt, csak az, aki SZERETNE minden csajt megdönteni, és otthon dühöng azon, hogy a lányok könnyebben kapnak szexpartnert :D
2016. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Oh, dehogynem hisznek a kettős mércében!

Csak a "normális" pasiknak van annyi eszük, hogy ezt a való életben nem hangoztatják, mert tudják, hogy a nők akkor automatikusan elfordulnának tőlük.

Ezt a nézetemet a való életben én sem mondanám el egyetlen nőnek sem, mert automatikusan jönnének a femináci nézetek, hogy "te hímsoviniszta bunkó". Éppen ezért jó ez az oldal, mert anonim, és itt ki tudom fejteni névtelenül, amit máshol nem tennék meg.


És akár hangoztatják, akár nem, az alapszabály az:

Minél több nővel volt dolga egy férfinek, az a férfi annál értékesebb, annál vagányabb.

Minél több férfival volt dolga egy nőnek, az a nő annál értéktelenebb, annál inkább csak egy kalandnak jó, és nem komoly kapcsolatnak.

2016. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én is ismerek normális srácokat, akik tényleg azok. Rájuk ez nem igaz. Egy férfi attól lesz értékes és férfias, hogy tud uralkodni az ösztönein. Azt elhiszem, hogy a pasik közt megy a kukiméregetés, hogy ki milyen menő, hány csajt használt ki, de az ilyen fiúk nem kellenének senkinek hosszú kapcsolatra.
2016. nov. 27. 16:11
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Ezt szerintem még a korodból kifolyólag gondolod így. Főként 20 év felett jellemző, hogy a nők nem akarnak maguknak olyan férfit, akinek még nincs elegendő múltja a csajozás terén, ergo nem élték ki magukat.

Olyan párt akarnak, aki már kiélte magát, voltak kapcsolatai, voltak egyéjszakás vagy összejárós élményei. Így nem fog nekik később hiányozni az, hogy csajozzanak, mivel az ösztöneikből eredő késztetéseknek már eleget tettek, ráadásul szexuálisan is többet tudnak nyújtani.


Tudod, ez olyan, mint az álláskeresés, ahol a legtöbb helyre kell minimum 2-3 év tapasztalat. Pályakezdőként minél idősebb vagy, annál nehezebb lesz bárkinél elhelyezkedned.

2016. nov. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Remélem, nincs így:/

Jó, én mondjuk magamból és az ismerettségi körömből indultam ki, és ezért tudom, hogy se nekem, se bnőimnek nem kéne ilyen "falu bikája" típusú ösztönállat.

Vagy téged, gondolom 20 felett vagy, nem zavarna, ha a barátnőd már kiélte volna magát? Nem örülnél és tisztelnéd jobban, ha nem ment volna át rajta a fél város, merthogy úgy "többet tud nyújtani"?

2016. nov. 28. 17:59
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Huh, hát akkor most megint eljutottunk az elejére, úgyhogy ezt a hozzászólást leírom, és utána be is fejeztem a vitát, mert úgy látom semmivel nem jutunk előrébb az érveinkkel.


De igen, zavarna. De a párom NŐ. Ha egy nőn átment a fél város, már csak ri*anc lesz, tehát eszem ágában nem lenne komoly kapcsolatot kialakítani vele.


Érted már? Itt a különbség férfi és nő között: egy férfinak küzdenie kell a szexért, tenni érte, bizonyítani, hogy ő a megfelelő pár a nő számára. Viszont a férfinak minden egyes hódításával csak feljebb megy az értéke. Egy nő ellenben bárhol bármikor szexhez juthat, viszont ő meg nem teheti meg, mert az az értékes nő, aki komoly kapcsolat kialakítására törekszik, lehetőleg úgy, hogy minél kevesebb férfival volt előtte.


Többféleképpen nem tudom már leírni ezt a gondolatot. Szerintem aki akarta, már rég megértette a lényeget.

2016. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hát jó, akkor zárjuk le. Érteni értem az észérveket, csak a gondolkodást nem tudom elfogadni. És itt megint leírnám az alapkérdést, te meg arra a választ, és ugyanitt lyukadnánk ki.

De egy nő szerintem joggal várhatná el a férfitől, hogy ne menjen át a fél városon, főlegy ha ő is ugyanezt várja el tőle.

Nade különbözünk, mások az elveink, hát ez van, na.

2016. nov. 28. 22:44
 19/24 anonim ***** válasza:
30%

Ez a kérdés időnként felmerül amúgy itt gyiken. :)


Van abban valami -és értelmesen írta le-, amit a 21-os mond.

Én nő vagyok, és tetszik-nem tetszik, előnyös vagy sem, de ezek is hozzá tartoznak a nemi szerepekhez. Férfihez-nőhöz is, ez van.

Egy nő igen is tartsa magát, ha nem akarja hogy rossz híre menjen, hogy iskolában/munkahelyén többeknek is meg volt.

A férfi küzd a nőért, és nem fordítva. ( Igen, ez is nemi szerep, még most is). Egy férfi elnyeri a NŐ kegyeit. Ha viszont a nőnek annyi elég, hogy az első alkalommal 2 pohár bortól elmegy kb bárkivel, valljuk be, nem sokat kellett ezért tenni a másiknak, és ha másnak is ugyanilyen könnyen adja magát, akkor meg finoman szólva nem kihívás, és nem is értékes, pláne nem potenciális társ.


Gondolj bele: Ha sokaknak könnyen adja magát, akkor szerencsétlen férfi miért akarna a nővel hosszabb távon tervezni és miért tartsa értékes párnak? Hiszen tuti, hogy idővel jön más vetélytárs/hódító. És füttyent neki és elmegy vele. Nekem sem kéne férfiként ilyen. :)


Persze az ösztönök aktuális kiélésére még jó, de nem anya, komoly társ jelölt szerepre. Ergó nincs prezstizse, akár le is nézik, mint potenciális partnert.Ebben van logika.


És a kérdésed, hogy egy férfinak ez miért nem így működik?

Kb azért, ahogy írtam ez is a nemi szerepekhez tartozik, hogy Ő küzd a Nőért, és nem fordítva.!

Ő az, aki hódít, Ő az, akinek küzdenie kell(ene) a nőért, elméletben a férfinek van tehát nehezebb dolga, a nő pedig válogathat. (- de hát van aki nem válogat :D) -


Hát kb ezért van lenézve a könnyűvérű nő, és ezért nem a könnyűvérű férfi. Amelyik nőnek nincs tartása, nem látnak benne potenciális párt, hiszen akár a legközelebbi kísértésnél egy vetélytársa lecsapja a kezéről ( mivel nem tudja tartani magát), és senki nem fog évekig azon aggódni, hogy amit ő márt kvázi megszerzett, más elviszi.


A férfi "hány nőt dugtam meg" macsózás meg általában a férfiak közti macsózás, értsd a nőket ez enm igazán izgatja. De a férfiak között amúgy is sok dolgon megy a "faszméregetés", ezt a részét ne akard emgérteni. :)

25/N

2016. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném én azt a nőt, akinek olyan férfi kell, aki bedugta már az egész városnak. Ezzel legfeljebb akkor éri be, ha ő is az a fajta nő volt... Hitegethetitek magatokat, hogy a nőknek "kiélt" pasi kell, akkor sem az kell a többségnek.

Ha már az állásinterjúnál járunk, ott szerinted akkora előny, ha harmincévesen volt ötven munkahelyed, de mindegyiken max egy hónapig voltál? :D

2016. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!