Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik, akikre igaz az alábbi...

Pasik, akikre igaz az alábbi jellemzés, mi alapján vetitek meg a lányt, ha te is éppen olyan vagy meg úgy viselkedsz, csak fiúnak születtél?

Figyelt kérdés

Bocsánat, bonyolult lesz a kérdés, de lécci próbáljátok meg megérteni! :)


Tehát mindenféle buliban lefekszetek mindenféle lányokkal, és ezt abszolút normálisnak tartjátok, de ha egy lány fekszik le mindenféle buliban mindenféle pasival, skkor ő r.banc? Miért?

Meg akik amúgy elég kicsapongó életet élnek, és teljes természetességgel mondják azt, hogy olyan lányt szeretnének barátnőjüknek, aki szűz (vagy legalábbis nem r.banc)? Miért?

Mit gondoltok ilyenkor, amikor valakit ugyanazokért a bűnökért lenéztek és megvettek, mint amiket ti is abszolút természetesen csináltok?

Ha ti első randin lazán sz.xelnétek, akkor az milyen király, mekkora menő vagy, de ha egy lány tenne ilyet, arra már jelző sincs? Miért?

Vagy mi ez a mentalitás?


Ne értsetek félre, nem egy femináci vagyok, nem vagyok ilyen lány, nem is magam miatt tettem fel a kérdést. Én is lenézem az ilyen viselkedést lányoknál. És a fiúknál is. De ez mindennek a legalja, amikor te is ugyanúgy viselkedsz, mint az, akit emiatt lehordasz, és még van bőr a kêpeden.


Bocsánat az E/2 személyért, természetesen akinek nem inge, ne vegye magára. Csak így jött ki.


A kérdést nem kötekedésből tettem fel, hanem azért, hogy meghallgassam a másik oldal véleményét is.


16/l, csak hogy tudjatok hová tenni :)



#fiú #lány #hím gondolkodás
2016. nov. 19. 20:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen és ehhez hasonló gondolataik vannak ezzel kapcsolatban:


Ha egy kulcs minden zárat kinyit, mesterkulcs. Ha egy zárat minden kulcs kinyit, akkor az egy rossz zár.


Nem lehet az összes jó nőt megdugni,de arra kell törekedni.

--------------

Amikor a férfi szerez meg egy jó nőket növekszik az értéke,amikor egy nő jó férfiakat csökken az értéke a többiek szemében ez tény.


(Filozófikusan nézve:

..de ha belegondolsz az utód szempontjából az a jó ha a férfi (nemző) minél több nővel,a nő pedig csak azzal szexel,aki jó az utód szempontjából és mint egy szűrő működik.Persze kell a másik tipus is.)


A nőnek van tartása.A többit én másnak hívom. :)


23/f

2016. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ahham. Köszi, ez érdekes szemléletmód. De a viselkedés akkor is ugyanaz, A és B ugyanazt teszi. Akkor miért lenne A-nak dicsérendő az, ami B-nek megbocsáthatatlan? Ezt a kettős mércét nem értem.

És a férfiakban miért nincs tartás, ha a lányoktól megkövetelik?

2016. nov. 19. 21:12
 3/24 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok!:D

Eddig azt mondtad el, ami a tény. De hogy miért van így, és az ilyen fiúk hogy tudnak mindezek után tükörbe nézni, arra még mindig várom a választ.:)

2016. nov. 19. 22:36
 4/24 anonim ***** válasza:
bocs, h lányként válaszolok, de én is úgy vagyok vele, hogy ha egy lány ribiskedik, az nem zavar, de ha egy fiú csinálja ezt, az már nem kéne komoly kapcsolatra. mondjuk nem nézem le egyiket se, nem az én dolgom megítélni. valszeg a fiúk is így vannak vele, csak értelemszerűen fordított felállásban
2016. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én se az embert nézem le, hanem a viselkedést.


Ha egy lány mondaná ezt, hogy "az ilyen pasik semmire nem jók, csak kockás a hasuk, meg sok pénzük van, lefekszem velük, benyúlom a pénzét, aztán dobom, mert nekem komoly férfi kell, aki megbecsül és nem használ ki másokat és nem fekszik le mindenkivel."

Kicsit irreális... Pedig ha sok fiú hozzáállását lefordítanánk lányra, akkor valami ilyesmit kapnánk..

2016. nov. 21. 22:51
 6/24 anonim ***** válasza:
4%

Ha egy felnőtt ember ruha nélkül kiül a kerítéshez, majd megugat és acsarog a ház előtt elhaladókra, azt miért ítélnék bolondnak? Elvégre csak azt csinálja, mint egy kutya. Na ebben a témában is hasonló a helyzet!


Kérdező, pont ebben van a válasz: a férfi és a nő más. A szex feladata fajfenntartás. Ha egy férfi lefekszik tíz nővel, akkor abból tíz utód is születhet. Azonban egy nő hiába fekszik le tíz férfival, úgyis csak az egyiktől eshet teherbe. Azaz semmi értelme!


Tehát nyugodj bele: bár a világ mostanra iszonyatosan elkorcsosult, lepusztult, amiben nagy szerepe volt a feminizmusnak, liberalizmusnak, és hasonló undorító eszméknek, de (szerencsére) a biológiát nem tudjuk kijátszani.


Így működik az ember. Ha egy srác bekerül a kollégiumba, és fél év alatt megdönt 8-9 csajt, akkor menő fazon lesz. Ha egy csaj bekerül a kollégiumba, és megdönti 8-9 srác, akkor egy értéktelen utolsó r**anc.


Ez van, törődj bele.

2016. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ahham.. Ha a világ szerint csak ennyi a különbség a férfi és a nő között, akkor inkább kussolok.


Amúgy meg az ember nem ösztönlény, tud értelmesen gondolkodni, mérlegelni, dönteni, tehát a biológia és az ösztönök ilyen szinten ebben nem játszanak szerepet. Vagy ha a szex célja csupán a fajfenttartás, akkor az nincs a "biológia ellen", hogy a pasi gumit húz? Ennél a pontnál érvényét veszti az összes erre alapozott rizsa.


Egyszerűen az a kérdés, hogy az ember miért vár el másvalakitől olyat, aminek ő nem felel meg?


Ja és nem a ribik mellett beszélek, hanem a hímk.rvák ellen.

2016. nov. 23. 14:07
 8/24 anonim ***** válasza:

Nyilván nem csak ennyi a különbség, de a kérdés tekintetében ez játszik leginkább szerepet. És attól, hogy tud értelmesen gondolkodni, igenis az ösztöneink vezérlik az alapvető cselekedeteinket. Éhség, szomjúság, nemi vágy, alvás iránti igény... ezek mind a legalapvetőbb elemi szintű szükségleteink (nézz utána a Maslow piramisnak).


Az más kérdés, hogy az ember olyan ösztönlény, amelyik képes a gondolkodásra, és mérlegelni tudja, hogy nem csak az adott pillanatban mi lenne jó neki, hanem hosszútávon is - ezért is húz gumit, mert lehet, hogy bár az ösztön arra késztetné, hogy ne tegye, de nem akar utána gyereket, mivel a gondolkodásával eljut odáig, hogy hosszú távon az nem lenne jó számára. Tehát képes az ösztöneivel ellentétes döntést hozni, de attól még az ösztönök ugyanúgy működnek.


És ismétlem: azért vár el mást a különböző emberektől, mert mások. Ilyen erővel te se várd el az orvosoktól, hogy megműtsenek, ha baj van, mivel te magad sem vagy képes rá, akkor milyen alapon várod el tőlük.

2016. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az orvostól azért várom el, mert neki azt tudnia kell, azért kapott diplomát. Ha én matektanár vagyok, de nem tudok megoldani egy egyenletet, akkor béna vagyok, ez van, legfeljebb legközelebb nem rám bízzák az adott gyereket. De ha közben leszólom és elhordom mindennek a másik matektanárt, amiért ő nem tud fejből másodfokú függvényeket levezetni, akkor még gerinctelen féreg is vagyok, nem csak hülye.
2016. nov. 24. 14:25
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Akkor a férfitől meg például azért "várd" hogy minél több csajt meg akar dönteni, mert kb. 10-20-szor annyi a tesztoszteron a vérében, mint a nőknek. Szexközpontú az agyunk.


De ha ennyire biztos vagy a saját igazadban, akkor meg minek tettél fel kérdést? Megfektettek és most próbálod magad vigasztalni? Na mindegy, gondolj, amit akarsz.


A játékszabályok nem fognak megváltozni, akárhogy próbálsz hisztizni ellene.

2016. nov. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!