Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha ezt gondolom 16...

Normális, ha ezt gondolom 16 évesen? Fog változni a véleményem?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Én kicsit magányos farkas típus vagyok, ettől függetlenül vannak barátaim. Nekem nem azok a tipikus "tökéletes élet"-es vágyaim vannak. Én nem szeretnék gyönyörű feleséget, szín 5-ös tanuló gyerekeket, nem szeretnék tökéletes munkát. Nincsenek konkrét elképzeléseim, de valahogy így tudnám körbeírni mit gondolok: Kisebb lakás/kertes ház, 2 kutya, szabadidő amiben azt csinálok amit akarok + megbízható barátok. Felmerülhet a kérdés, hogy mi van a családdal. Nem tudom igazából, hogy miért de engem nem vonz a gondolata a családalapításnak. Persze ha jönne egy nő az életembe, akibe beleszeretek akkor nem tiltakoznék, de nem fogok kézzel lábbal kapálózni, hogy összejöjjön valami:D. Röviden ennyi. Van valaki a korombeliek közül, aki hasonlóan vélekedik?

2016. nov. 11. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a lényegre koncentrálsz. A ház, a család, meg a többi majd lesz valahogy, majd kialakul.

Inkább az a kérdés, hogy mik a céljaid igazából? Mi akarsz majd lenni, mivel szeretnél foglalkozni? Mit akarsz alkotni, ha akarsz egyáltalán... ésatöbbi.

2016. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Normális, sokan gondolkodnak így erről.

Én nem így vélekedem.

Nekem tökéletes élet kell. gazdagság, egy hozzám hasonló barátnő (vagy prostik), a család nem érdekel, csak akkor ha jó lányt találtam magamnak. Nem érdekel milyen lesz a gyerekem, csak ne legyen idióta, de ha az lesz úgyis egy vadállatot faragok belőle.

Leírtam hogy össze tudd hasonlítani máséval a te elképzelésed.

2016. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
egyik 16 eves se arrol almodik meg, hogy szin 5os tanulo gyereke vagy hogy egyaltalan gyereke legyen:D meg te magad is nagyon gyerek vagy,latszik az irasodrol. nagyon sokat fogsz meg valtozni!
2016. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!