Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy barátomnak az én véleménye...

L.Thomas kérdése:

Egy barátomnak az én véleményem szerint lopott kerékpárt adtak el. Abból gondolom hogy a váz alján van egy csomó szám ő pedig semmilyen papírt nem kapott hozzá. Ha így használja lekapcsolhatják a hatóságok?

Figyelt kérdés
kerékpár,lopott

2012. nov. 1. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van adásvételije, hiába kapcsolják le, nem büntetik meg, úgy ne aggódjon. Használja addig egészséggel a kerékpárt, pláne ha még meg is érte. Ez nem autó, át se kell festeni ahhoz, hogy soha többé ne kerüljön elő. Bicikli lopási razziáról pedig én még nem hallottam!
2012. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alváz alján az a csomó szám a sorozatszám. Nem feltéttelen lopott! Abban az esetben lopásra kéne gondolni ha azok a számokat kicsiszolták volna! Nyugi ez nem azt jelenti, hogy lopott!
2012. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ki lenne az a szám csiszolva akkor valószínű hogy lopott. De nincs, úgyhogy nyugi. Egyébként ha lopott lenne se foglalkozna vele senki. Én még olyat nem láttam hogy a rendőr nézegetné a sorozatszámát a bicóknak.
2012. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!