Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfenyeget egy random csöves....

Megfenyeget egy random csöves. Komolyan, hogy kéne ezt lereagálni?

Figyelt kérdés

Ma megyek az őrs vezér terén és odajön egy csávó kéregetni. Már előre látom hogy kinézett magának. Mikor mondta hogy adjak már neki 200Ft-ot, akkor megpróbáltam udvariasan megmondani neki hogy ne haragudjon, de nem tudok adni. Utána tovább mondogatta hogy de neki kell, és nem úgy nézek ki mint akinek nincs, ne "ge*ciskedjek" már vele. Mondtam hogy elég nehéz úgy adnom hogyha nincs, próbálkozzon arrébb. (nem hazudtam, mostmár inkább csak kártyával járok mert különben mindig megesik a szívem egy-egy ilyen emberen és a KP-t szép lassan elosztogatom, rosz természet) Itt is még próbáltam udvarias maradni. Továbbment. Várok tovább a buszomra és látom jön vissza. Hát megint betalált hogy adjak neki kétszáz forintot. Mikor mondom hogy 5 perc nem telt azóta hogy legutoljára járt itt, és senki se szaladt utánam pénzzel így még mindig nincs nálam, nem tudok adni. Erre elkezdett kiabálni velem hogy egy utolsó szemét vagyok és hogy most takarodjak innen vagy "szétkap". Igazából nem hatott meg, csak kicsit meglepett. Mikor megjegyeztem hogy na gyerünk akkor inkább elviharzott kiabálva hogy még elkap. (Gondolom ha mindenkihez így áll hozzá akkor azért volt már csak 2-3 foga) Egy perccel láttam hogy egy kis csajba kötött bele aki meglepő módon talpraesettebb és/vagy tapasztaltabb volt mint én, mert már az elsőnél ráüvöltött hogy "Hagyjál már és tűnjél már innen!".

Ti az ilyenekkel mit szoktatok kezdeni? Hogyha esetleg nekem jön mit kell ezzel tenni? 5 évnyi full kontakt versenyzés után úgy érzem hogy egy ilyen nem fog meghatni. Viszont nem is tartom jó ötletnek hogy mindenkit aki belénk köt leüssünk. Az a baj hogy az ember csak negatívan jöhet ki az ilyen bunyóból. Vagy megver egy csöves, vagy kicsit helyrerakod úgy hogy sérülése se legyen, csak érezze és már ettől úgy leszel benne a hírekben hogy "Erőszakos férfi súlyosan bántalmazott egy éhező hajléktalant".

Veletek volt hasonló? Mit csináltok ilyenkor?


2016. nov. 9. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lerakom földre ami nálam van( általában táskával járok, mert minimum víz van nálam) miközben figyelmeztetem, pórul járhat, majd felrakom kezeimet és várom mi lesz.

Innentől már attól függ, ő mit csinál. Eddig csak egyszer történt, egy ilyen után megakart ütni valamelyik. Hát ha ötször gyorsabb akkor majdnem sikerül neki.

2016. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!