Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó, ha fb-n teljesen...

Mire jó, ha fb-n teljesen random lány jelöl be és elkezdenek így viselkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő.. Volt, hogy egy csaj bejelölt, elfogadtam, úgy voltam vele, hogyha nem beszél velem, akkor kijelölöm. Erre rám ír, hogy így meg úgy jól nézek ki, meg mennyire aranyos vagyok stb. És ez több embernél is előfordult, aki bejelölt és elfogadtam. Most már természetesen nem fogadom el őket, csak nem értem mire jó..


17/F


2016. szept. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Mert meg akar ismerni... és élőben vagy nem tud találkozni veled, vagy nem mer ott kezdeményezni.

Mi olyan fura ezen?

2016. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon hülye vagy kérdező ha ez telesen komoly kérdés....
2016. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszik hímringyó vagy, és ha elmondják hogy bejössz nekik akkor a pasijuk leszel.
2016. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ember, könyörgöm! Beleszülettél a digitális távközlés korába és 17 évesen ennyire fogalmad sincs a dolgokról? A Margitszigeten ha egy bácsi nyalókával kínál, aztán mondja, hogy Otthon van még! Akkor elmész vele?

Vagy ha lefordítjuk a netes környezetre: azt se tudod ki a franc az, és ha bejelöl akkor visszajelölöd? Aztán majd nagyon fogsz örülni, amikor gyors meggazdagodást ajánl...

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, 15 éves sztori, de hidd el, az emberek nem változnak meg:

[link]

2016. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!