Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kerüljem el, hogy...

Hogyan kerüljem el, hogy megbántsam azt akit szeretek, csak azért mert dühös vagyok?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani anyumat, de sokszor rajta csapódik le az, ami bánt mások miatt.

Szar embernek érzem magam, hogy ő az aki mindent megtesz értem és én meg így viselkedek vele.

Nem ezt érdemelné.

Mit kéne tennem, hogy elkerüljem az ilyen helyzeteket?


2016. jún. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az anya az ilyet is kibirja.Az én gyerekeim is rajtam vezetik le néha és én õket nem verem meg ezért,de lehet,akik felmérgesitik,azok bajt okozhatnának.De legalább el kellene mondani,helyesebb lenne,hogy mi történt, mivel bántanak meg benneteket.
2016. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Neveld magad.

Tudatos elet kell ehhez.

Ha segitseg kell, irj ram.

2016. jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért őt bántod? Miért nem mondod meg neki: Anyu, ne haragudj, most inkább ne beszéljünk, mert valaki felbosszantott és nem szeretnék Veled kiabálni emiatt. Ilyenkor kérj tőle fél órát, hogy lehiggadjál. Addig egy jó zuhany, zenehallgatás, szobádba húzódva pihenés, vagy bármi ami megnyugtat. Addig végiggondolod magadban a dolgot, meg azt is, hogy nem anyukád okozta a bajt. Ha akarod utána elmondod neki, ha meg nem akkor megmondod, hogy ne kérdezzen, esetleg ha úgy lesz kedved elmondod, ha lezárult az ügy. Mi a párommal együtt lakunk és üzleti dolgaink is vannak közösek. Néha az üzlet miatt jól lemarjuk egymást. Ezt nem így kellett volna, azt felejtetted el, stb. utána amikor a munkaidőnek vége akkor félretesszük ezeket. Nekem nehéz néha, hiszen a munkahelyi dolgokat is könnyen hazavittem. Még most is sokszor figyelmeztetni kell magamat, hogy ne keverjem a két dolgot, de egyre jobban megy. Minél többet figyelsz erre a dologra annál egyszerűbb lesz. Lehet, hónapokig fog tartani, néha úgy érzed nincs benne haladás, de ha folyamatosan figyelsz akkor sikerülni fog :)
2016. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva megy, ha anya valamiért ideges és véletlenül arra járok máris nyakon önt az egésszel.

Ha pipa vagy és valamit szeretne, szerintem mondd neki a lehető legnyugodtabb hangon hogy "anya, bocsi de most ideges vagyok, ha lenyugodtam beszélhetünk"

2016. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!